آغاز عملیات اجرایی مدرسه خیرساز در بندرعباس

آغاز عملیات اجرایی مدرسه خیرساز در بندرعباس به گزارش مسكن گزین عملیات اجرایی سه باب مدرسه خیرساز در شهر بندرعباس و دو روستای تابعه با حضور رئیس و اعضای كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور، استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران استانی شروع شد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی سه مدرسه یاد شده اظهار داشت: مشاركت خیران در طرح های مدرسه سازی نشانه وفاق و همدلی در كشور است.
محمد مهدی زاهدی اضافه كرد: تجربه نشان داده هر كجا وفاق بیشتر بوده مردم بهره بیشتری گرفته اند و اگر جایی ناهماهنگی وجود داشته مردم متضرر شده اند.
وی ضمن قدردانی از مشاركت خیران در مدرسه سازی تصریح كرد: انتظار می رود دولت هم هم پای نیكوكاران، سهم و تعهد مشاركتی خود در مدرسه سازی را عملی كند.
رئیس كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ابراز امیدواری كرد: با مشاركت كامل دولت و مدرسه سازان در 2سال آینده، 3 هزار باب مدرسه در كشور ساخته شود.
استاندار هرمزگان هم در مراسم یاد شده با تقدیر از شیخ صالح پردل بعنوان بانی احداث سه باب مدرسه و دیگر طرح های خیرساز، مردم هرمزگان را الگوی همراهی با دولت توصیف كرد.
فریدون همتی افزود: مشاركت نیكوكاران هرمزگان تنها به مدرسه سازی محدود نشده و نمونه هایی از اقدام خیران استان در جاده سازی و سدسازی وجود دارد.
وی ادامه داد: این مشاركت نشانه تعلق خاطر مردم به نظام و حكومت و همینطور آگاهی آنان نسبت به محدودیت ها و كمبودهای دولت می باشد.
بانی احداث سه مدرسه خیرساز هم تعامل خوب مسئولان را عامل مهمی در جذب نیكوكاران دانست.
شیخ صالح پردل تصریح كرد: اكرام و احترام خیران ظرفیت ها را بیشتر كرده و باعث خوشنامی هرچه بیشتر نظام اسلامی می گردد.
در مراسم روز یكشنبه كه به صورت نمادین در محله سوروی بندرعباس برگزار شد، عملیات اجرایی یك باب مدرسه با 15 كلاس و 25میلیارد ریال اعتبار در یكی از مدارس تخریبی این محله شروع شد.
هم زمان با این مدرسه احداث مدرسه خیرساز كَلمَتَلی با 6كلاس درس و اعتبار هشت میلیارد ریال و تكمیل مدرسه 6كلاسه گچین بالا با اعتبار پنج میلیارد ریال و مشاركت نوسازی مدارس هرمزگان شروع شد.
شیخ صالح پردل تابحال بانی احداث 103باب مدرسه در كشور است كه 79باب آن در هرمزگان و 24باب در سایر مناطق محروم كشور قرار دارد.


 

1396/10/20
21:04:55
5.0 / 5
5101
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک