یک ایستگاه و یک ورودی جدید خطوط ۶ و۷ مترو آماده بهره برداری شد

یک ایستگاه و یک ورودی جدید خطوط ۶ و۷ مترو آماده بهره برداری شد به گزارش مسکن گزین ایستگاه شهید رضایی در خط ۶ و ورودی دوم ایستگاه برج میلاد در خط ۷ مترو تهران آماده بهره برداری شد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، علی امام مدیرعامل شرکت متروی تهران با بیان مطلب فوق اضافه کرد: خوشبختانه با عنایت پروردگار و تلاش و همت خانواده بزرگ مترو، یک ایستگاه جدید و یک ورودی مهم در خطوط ۶ و ۷ تکمیل و آماده افتتاح شده اند.
ورودی دوم ایستگاه برج میلاد که در ضلع شرقی بلوار آرش واقع شده است، دسترسی مراجعان بیمارستان میلاد (بیمه شدگان تأمین اجتماعی) و دانشگاه علوم پزشکی ایران به این ایستگاه را تسهیل می کند. این امر یکی از خواسته های اصلی شهروندانی است که طی چند ماه گذشته از ورودی نخست ایستگاه برج میلاد بهره برده اند. ورودی قبلی ایستگاه مذکور، آذر ماه سال قبل به بهره برداری رسیده بود.
مدیرعامل شرکت مترو در ادامه به آخرین وضعیت ایستگاه شهید رضایی در خط ۶ اشاره نمود و اضافه کرد: طی بازدیدی که اواخر هفته گذشته از این ایستگاه به عمل آمد، دست اندرکاران امر در بخش های ساختمانی و تجهیزاتی، اتمام عملیات اجرایی محوله را رسماً اعلام نمودند.
بدین سان امکان بهره برداری از سیزدهمین ایستگاه خط ۶ که در مجاورت با خیابان های پرترددی از قبیل ۱۷ شهریور، شهید رضایی (منصور) و در مرز مناطق ۱۲ و ۱۵ شهرداری تهران قرار دارد، عملاً فراهم گشته است.
طبق گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، امام همینطور از ادامه تلاش ها برای افتتاح ایستگاه توحید بعنوان ایستگاه بعدی این شبکه حمل و نقلی یاد کرد و اظهار داشت: عملیات اجرایی سایر ایستگاه های باقی مانده خطوط ۶ و ۷ درحال پیگیری است و با تزریق بموقع منابع مالی مورد نیاز، در نیمه دوم سالجاری هم شاهد بهره برداری از چند ایستگاه مهم و پر تقاضای سفر در شبکه مترو خواهیم بود.
منبع:

1400/07/03
18:12:31
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک