استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت افزایش سقف تسهیلات جهت اتمام پروژه ها

ضرورت افزایش سقف تسهیلات جهت اتمام پروژه ها استاندار تهران بر افزایش سقف تسهیلات و افزایش 2 درصدی یارانه تسهیلات توسط سازمان برنامه و بودجه برای پروژه های جهش تولید تاکید نمود.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در نخستین کارگروه اقتصاد، اشتغال و سرمایه گذاری مشترک با جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: باتوجه به افزایش تورم و افزایش قیمت لوازم مصرفی پروژه های جهش تولید بایستی سقف تسهیلات اضافه شود و یارانه تسهیلات نیز ۲ درصد افزایش یابد که این مساله در سازمان برنامه و بودجه باید تایید گردد.

وی ادامه داد: اهمیت کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری فعالیت بیشتری را می طلبد و هرکدام متولی خاصی دارد و شرح وظایف نیز ابلاغ گردیده است. دو کمیته اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری نیز مشخص شده تا فعالیت ها روان تر جلو برود، بعلاوه جلسات اقتصاد مقاومتی نیز باید بصورت متناوب اجرا شود.
وی افزود: ۴۳ پروژه جهش تولید در استان تهران وجود دارد که ۲۱ پروژه در حوزه جهادکشاورزی است و ۹۰ درصد این پروژه ها در شش ماه اول سال جاری افتتاح می شود. ۹ پروژه در حوزه صنعت داریم که سه پروژه مربوط به شهرک های صنعتی است و بقیه پروژه ها با زمان بندی تا اختتام ۶ ماه اول سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.

استاندار تهران اشاره کرد: سه پروژه در حوزه دانش بنیان وجود دارد که دو پروژه به سرانجام رسیده و یک پروژه دیگر ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ضمن این که ۱۰ پروژه جهش تولید در حوزه گردشگری داریم که 9 پروژه آن در شش ماه اول به بهره برداری می رسد.1400/03/10
12:32:54
5.0 / 5
558
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک