رئیس كمیسیون شهرسازی شورای تهران: تهدید شدم

رئیس كمیسیون شهرسازی شورای تهران: تهدید شدم مسكن گزین: تهران- رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران اعلام نمود: با ورود به بررسی تخلفات (ساختمانی) پروژه های بزرگ مقیاس و شوراهای معماری برخی مناطق بارها تهدید شدم.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، محمد سالاری روز دوشنبه در توئیتر خود نوشت: « تداوم ایفای نقش نظارتی در مبازره با فساد و رانت منجر به هجمه های واهی و نخ نما گردید».
وی تاكید كرده است كه متخلفین در هر سطح و جایگاهی بدانند تسلیم تهدیدها و فضاسازی ها نخواهم شد.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران در توئیت خود توضیح بیشتری در این زمینه عرضه نداد كه از جانب چه افرادی مورد تهدید قرار گرفته است و تلاش خبرنگار ایرنا هم تا لحظه انتشار خبر برای انجام مصاحبه به نتیجه نرسید چونكه وی اعلام نمود كه در جلسه حضور دارد.
سالاری چندی قبل در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه تخلفات ساخت و ساز در پایتخت افسار گسیخته شده اظهار داشته بود: در چهار ماه اول امسال سه هزار و 300 پرونده به كمیسیون های مختلف ماده صد ارسال شده است و این مورد نشان داده است به تعداد صدور مجوز ساخت تخلف وجود دارد.
وی با نام بردن از چند مصداق ازجمله مجتمع «پالادیوم» واقع در شمال شهر تهران در منطقه یك آن را نمونه تخلف افسار گسیخته خوانده بود.
سالاری پیشتر همینطور اعلام نموده بو د: در ساخت و ساز مجتمع «ایران مال » در منطقه 22 تخلف هایی رخ داده است.
رئیس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در یك نشست دیگری در شهرداری منطقه 3 اظهار داشته بود: به ازای هر دو پروانه ساختمانی در پایتخت یك مورد پرونده تخلف ساختمانی وجود دارد كه به كمیسیون های ماده 100 ارسال می گردد.
به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران هم اعلام نموده بود كه در سال های 95 و 96 حدود 26 هزار پرونده در كمیسیون ماده 100 در تهران تشكیل شده است.
تهرام/9343/ 1008


1397/07/02
16:09:57
5.0 / 5
5497
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک