مقام مسئول در شركت ساخت:

صدور صورت وضعیت پروژه های عمرانی الكترونیكی می گردد

صدور صورت وضعیت پروژه های عمرانی الكترونیكی می گردد مسكن گزین: معاون توسعه مدیریت و منابع شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل از طریق اندازی سامانه الكترونیكی تهیه، ارسال و بررسی صورت كاركرد پروژه ها در آینده نزدیك اطلاع داد.به گزارش مسكن گزین به نقل از شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، شاپور پولادی شفاف سازی رویه ها و سیستم گردش اطلاعات را یكی از مهمترین اهداف این شركت برشمرد و اظهار داشت: تولید و توسعه سامانه های الكترونیكی و پورتال شركت در بخش ها و معاونت های مختلف باعث حذف رجوع حضوری پیمانكاران و مشاوران شده است به صورتی كه با استفاده از سیستم اتوماسیون اداری مكاتبات در هر سطح از شركت انجام می گردد.
معاون توسعه مدیریت و منابع افزود: این دسترسی در كلیه سطوح و معاونت های شركت بوجود آمده كه علاوه بر صرفه جویی در وقت باعث كاهش هزینه های جاری پیمانكاران و مشاوران هم می گردد.
وی شركت ساخت را مجری سامانه ارزیابی تملك در كل وزارت راه و شهرسازی معرفی و عنوان كرد: در بخش نرم افزار هم با استفاده از ظرفیت های دولت الكترونیك با تولید سامانه های مختلف حقوقی، پرسنلی، مالی، حقوق و دستمزد، مناقصه ها و مزایده ها و كنترل پروژه گام های مهمی برداشته شده است.
پولادی تصریح كرد: پیاده سازی بانك اطلاعاتی متمركز و جامع در شركت و برقراری ارتباط بین سامانه های بوجود آمده هم بخش دیگری از برنامه های این معاونت در سالجاری است.
معاون توسعه مدیریت و منابع شركت ساخت و توسعه از طریق اندازی سامانه الكترونیكی تهیه، ارسال و بررسی صورت كاركرد پروژه ها در آینده نزدیك اطلاع داد و اظهار داشت: این اقدام باعث حذف فرآیندهای اداری و تسهیل ارتباط میان شركت و ارباب رجوع خواهد بود.

1397/07/01
00:13:52
5.0 / 5
5054
تگهای خبر: بانك , توسعه , تولید , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک