زیرساخت های مخابراتی ایلام از6 مسیر توسعه می یابد

زیرساخت های مخابراتی ایلام از6 مسیر توسعه می یابد مسكن گزین: ایلام - مدیركل ارتباطات و زیرساخت ایلام برنامه ریزی این شركت برای توسعه زیرساخت های مخابراتی استان در 6 مسیر مختلف اطلاع داد.


رضا حسن بیكی روز یكشنبه در حاشیه جلسه هماهنگی زیرساخت های مرز چیلات به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 450 كیلومتر شبكه های زیرساخت مخابراتی در چارچوب این طرح از 6 مسیر شهرستان های مختلف در حال اجراست.
وی از هزینه 220 میلیارد ریالی برای اجرای این پروژه اطلاع داد و اضافه كرد: این اعتبار برای اجرای شبكه زیرساخت استان در 6 مسیر شامل ایلام به مهران، مهران به دهلران، دهلران به دشت عباس، ایلام به بازارچه مرزی، ایلام به ایوان و ایلام به بدره هزینه می گردد.
مدیركل ارتباطات و زیرساخت ایلام خاطرنشان كرد: این طرح هم اكنون از پیشرفت 80 درصدی برخوردار می باشد و تا آخر مهرماه سال جاری بهره برداری می گردد.
حسن بیگی همینطور از آغاز اجرای 45 كیلومتر شبكه فیبر نوری مرز چیلات در هفته آینده اطلاع داد و خاطرنشان كرد: برای این پروژه هم بالغ بر 25 میلیارد ریال هزینه می گردد.
حسن بیگی تصریح كرد: پروژه اتصال مرز چیلات به شبكه فیبر نوری مقرر است ظرف چهار ماه اجرا شود و با عنایت به هماهنگی بین دستگاه های شهرستانی و نبود موانع پیش بینی می گردد این پروژه كمتر از سه ماه به اتمام برسد.
وی چیلات را یكی از مرزهای مهم استان در اربعین دانست و اظهار داشت: شركت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی بستر ارتباطی، ظرفیت شبكه فیبرنوری چیلات را به طول 45 كیلومتر تكمیل خواهد نمود.
فرماندار دهلران هم در نشست هماهنگی زیرساخت چیلات با حضور مدیركل ارتباطات و زیرساخت استان ایلام اظهار داشت: با عنایت به تاكیدات مدیریت ارشد استان و پیگیری ها خیلی از زیرساخت های چیلات در حال تكمیل شدن است.
سید حسینعلی موسوی بر لزوم همكاری و همراهی همه مدیران شهرستان در جهت اجرای فیبرنوری چیلات تصریح كرد و اضافه كرد: شبكه فیبر نوری چیلات به طول 45 كیلومتر به مناقصه رفته و پیمانكار ظرف هفته آینده عملیات اجرایی را آغاز می كند.
وی با اشاره به هزینه 300 میلیارد ریالی در بحث زیرساخت های چیلات اظهار داشت: 75 میلیارد ریال برای زیرساخت های چیلات در حال هزینه است و بزودی زیرساخت های این مرز پیش از اربعین سال جاری تكمیل خواهد شد.
6119/7175


1397/03/06
13:53:58
5.0 / 5
4640
تگهای خبر: توسعه , زیرساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک