با حضور وزیر نیرو;

طرح جامع آبرسانی دزفول وارد گام اجرایی شد

طرح جامع آبرسانی دزفول وارد گام اجرایی شد مسكن گزین: دزفول - فاز نخست طرح جامع آبرسانی دزفول روز پنجشنبه با حضور وزیر نیرو وارد گام اجرایی شد.


مدیر آب و فاضلاب دزفول در حاشیه شروع عملیات اجرایی طرح های آب و فاضلاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جهت اجرای طرح جامع آبرسانی دزفول 2 خط انتقال آب از شمال به جنوب تا جاده شوشتر و هم خط انتقال آب از تصفیه خانه شمال تا مخازن كوی آزادگان با اعتباری بالغ بر 159 میلیارد ریال احداث می گردد.
جمال الدین برفر همینطور با اشاره به شروع عملیات اجرایی اصلاح شبكه توزیع آب و انشعاب خانگی پایگاه چهارم شكاری و تیپ 292 زرهی جمعا با اعتباری بالغ بر 74 میلیارد ریال با حضور وزیر نیرو اضافه كرد: عملیات احداث شبكه فاضلاب و انشعاب خانگی محدوده خیابانهای شریعتی، پیام آوران، ساحلی و 45 متری فتح المبین دزفول با 230 میلیارد ریال اعتبار شروع شد.
وی اضافه كرد: با بهره برداری از این طرحها گام بزرگی در زمینه توسعه و تامین آب آشامیدنی مردم دزفول در جهت طرح جامع آبرسانی و هم احداث شبكه فاضلاب در این شهرستان برداشته می گردد.
به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا با حضور وزیر نیرو 2 مخزن ۳۰هزار متر مكعبی ذخیره آب آشامیدنی به منظور كاهش افت فشار آب در بعضی نقاط دزفول به بهره برداری رسید.
همچنین عملیات آبرسانی به شهر سالند و روستاهای بخش سردشت با حضور رضا اردكانیان شروع شد و فاز اول مجتمع آبرسانی به روستاهای بنه حاجات، دهنو، باقر، عبدعون، تامین آب روستاهای سربیشه، فیروزآباد و بنه قیصر و روستاهای ماهور برنجی و میدان راه اندازی شد.
وزیر نیرو همینطور ساختمان امور آب شمالغرب خوزستان را كه با اعتباری افزون بر 20 میلیارد ریال ساخته شد افتتاح نمود.
از حدود 500 هزار نفر جمعیت شهرستان دزفول 330 هزار نفر در شهر دزفول سكونت دارند.
7278/6068


1397/01/30
17:01:33
5.0 / 5
4968
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک