وزیر ارتباطات:

حوزه ارتباطات استان های كمتر برخوردار متحول می گردد

حوزه ارتباطات استان های كمتر برخوردار متحول می گردد مسكن گزین: یاسوج- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: با عنایت به برنامه ریزی های انجام شده حوزه ارتباطات استان های كمتر برخوردار كشور در سال 1397 متحول می گردد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی عصر جمعه در یاسوج در دیدار با نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: عزم مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای توسعه مناطق كمترتوسعه یافته جدی است.
وی اضافه كرد: سركشی به شهرهای مختلف كشور بخصوص آنهایی كه از نظر زیرساخت های فناوری اطلاعات مشكلات بیشتری داشتند در نوروز امسال در دستور كار قرار گرفت.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان كرد: هدف از سفر به كهگیلویه و بویراحمد بررسی روند اجرای مصوبات سفر 6 ماه گذشته است.
آذری جهرمی عنوان كرد: بالا بودن جمعیت روستایی نسبت به جمعیت شهری از مشكلات اساسی كهگیلویه و بویراحمد است كه خدمات رسانی را سخت تر می كند.
وی با اشاره به پراكندگی جمعیت در كهگیلویه و بویراحمد بخصوص در نقاط سخت گذر، اظهار داشت: توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات در این مناطق تا حدودی مشكل است.
آذری جهرمی اظهار داشت: در سفر قبلی به كهگیلویه و بویراحمد مصوباتی برای بهبود این وضعیت به تصویب رسید كه در حال پیگیری است.
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شهریور 1396 به یاسوج سفر كرده بود.
وی در این سفر گفته بود كه تولید زیرساخت های ارتباطی برای توسعه صنعت گردشگری یكی از برنامه مهم برای استان كهگیلویه وبویراحمد است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سپس عازم شهرستان گچساران شد.
عملیات اجرایی طرح آبرسانی به یك هزار هكتار زمین كشاورزی در دشت های انگشترك و آب رزی گچساران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شروع شد.
7535/6110


1397/01/11
16:33:33
5.0 / 5
5130
تگهای خبر: توسعه , زیرساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک