قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

پرونده مسكن مهر قزوین سال آینده بسته می گردد

پرونده مسكن مهر قزوین سال آینده بسته می گردد مسكن گزین: قزوین-قائم مقام وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با تكمیل و تحمیل یك هزار و 51 واحد تعاونی و سه جانبه مسكن مهر، پرونده این طرح در استان قزوین سال آینده بسته می گردد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، احمد اصغری مهرآبادی روز یكشنبه در دیدار با استاندار قزوین اضافه كرد: ساخت و تحویل واحدهای مسكن مهر در استان قزوین به جز برخی از واحدهای مسكونی ناحیه شهری مهرگان به آخر رسیده است.
وی ادامه داد: تابحال پرونده طرح مسكن مهر در استان های زنجان، یزد و چهار محال و بختیاری به علت تمركز در داخل شهر بسته شده و در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت استان های خراسان جنوبی، ایلام و اصفهان هم بزودی تمام می شود.
اصغری مهرآبادی اضافه كرد: مسكن مهر در قزوین به خوبی كار شده است و امیدواریم با همت مسئولان و تسریع در عملیات بانكی شاهد اتمام هرچه زودتر این پروژه در این استان باشیم.
وی با اشاره به كانال انتقال آب در محدوده شهرك مهرگان كه تابحال باعث چند حادثه غرق شدگی شده است، اضافه كرد: فعلا باید برای رفع این مشكل با فنس كشی و كابل گذاری در نقاط بحرانی اقدام گردد تا شاهد تلفات كمتری در این كانال در فصل گرما باشیم تا برای آن تصمیم اساسی گرفته شود.

**مسكن مهر در قزوین پیشرفت خوبی داشته است
استاندار قزوین هم در این دیدار اظهار داشت: مسكن مهر در كشور و استان كارسنگینی بوده و در استان این پروژه پیشرفت خوبی داشته است.
عبدالمحمد زاهدی همینطور اضافه كرد: ناحیه شهری مهرگان قزوین یك شهر جدید است بنابراین در تامین زیرساخت ها و تجهیزات روبنایی آن برخی كاستی ها هنوز وجود دارد كه آنرا باید هرچه زودتر رفع نماییم.
استاندار قزوین همینطور اظهار داشت: امیدواریم هرچه سریعتر شاهد تكمیل واحدهای باقی مانده مسكن مهر در استان باشیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم در این دیدار اظهار داشت: تكمیل 10 باب مدرسه، چندین مسجد، پوشش كانال آب، احداث 6 كیلومتر مسیر دسترسی قزوین به مهرگان همچون درخواستهای ساكنان این شهرك است.
علی فرخزاد اضافه كرد: برخی مشكلات قضایی میان تعاونی و مالكان و هیات مدیره با پیمانكاران هم باید هر چه سریعتر رفع گردد تا در تكمیل واحدهای باقی مانده تسریع شود.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار: رضا اولادی


1396/11/29
13:56:36
5.0 / 5
5627
تگهای خبر: راه , مسكن , مسكن مهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک