فرابورس اعلام كرد؛

افزایش ۷درصدی حجم معاملات اوراق تسه، هر برگ به ۷۳ هزار تومان رسید

افزایش ۷درصدی حجم معاملات اوراق تسه، هر برگ به ۷۳ هزار تومان رسید مسكن گزین: با عنایت به قیمت اوراق ممتاز در هفته گذشته، برای دریافت وام ۶۰ میلیون تومانی از محل اوراق ممتاز، باید۱۲۰ برگ به قیمت هر برگه در حدود ۷۳۰۰۰تومان، هشت میلیون و ۶۴۰ هزار تومان اوراق خریداری كرد.به گزارش مسكن گزین به نقل از فرابورس، میانگین وزنی قیمت اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسكن در هفته گذشته بین ۷۱۵، ۷۴۲ ریال تا ۷۲۰، ۸۷۳ ریال تغییرداشت.
در جریان این تغییرات در هفته مذكور؛ در روز شنبه با قیمت ۷۱۵، ۷۴۲ ریال شاهد كمترین قیمت و در روز چهارشنبه با قیمت ۷۲۰، ۸۷۳ ریال شاهد بیشترین قیمت اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسكن بودیم.
همچنین حجم معاملات بازار مسكن در فرابورس بین ۷۴۵۱۰ تا ۹۳۹۴۲ فقره در نوسان بود كه #بیشترین حجم معاملات مربوط به روز یكشنبه و #كمترین حجم معاملات در روز شنبه صورت گرفت.
شایان ذكر است حجم معاملات در هفته مذكور نسبت به هفته پیش از آن با ۷ درصد #افزایش همراه بوده است. ضمنا نماد "تسه ۹۶۱۰ " بعنوان آخرین نماد صادره بازار مسكن در آخرین روز فرابورس در هفته_گذشته با حجم معاملات ۴۰۵۳۰ فقره به قیمت ۷۲۶، ۵۴۲ ریال رسید.
با توجه به قیمت اوراق ممتاز در هفته گذشته، به منظور دریافت تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی از محل اوراق ممتاز در تهران باید (۱۲۰ برگ اوراق ممتاز به قیمت هر برگ در حدود ۷۳۰۰۰ تومان) در حدود ۸، ۶۴۰، ۰۰۰ تومان اوراق ممتاز خریداری نمود. همینطور برای دریافت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله می بایست ۴۰ برگ اوراق ممتاز به قیمت حدودا ۲۸۸۰۰۰۰ تومان خریداری نمود.

1396/11/14
16:13:50
5.0 / 5
4697
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک