افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند در هفته دولت

افتتاح ۱۵۰۰ واحد مسکن ملی پرند در هفته دولت مسکن گزین: آن طور که مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفته است 1500 واحد نهضت ملی مسکن شهر پرند که مشخصا در دولت سیزدهم شروع شده دارای پیشرفت 85 درصد است که در هفته دولت تکمیل و تحویل متقاضیان می شود.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، برمبنای آماری که آبان ماه سال قبل ارائه شد، در شهر جدید پرند حدود ۲۲۵ هزار متقاضی برای واحدهای نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۵ هزار نفر تایید نهایی شدند و برای ۲۷ هزار نفر واحد تعریف شده است. در حقیقت ظرفیت به وجود آمده در این شهر ۲۰۰۰ واحد بیش از تعداد متقاضیان است که در مراحل بعد به متقاضیان واجد شرایط تعلق می گیرد.
علیرضا جعفری ـ مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید آگاهی داده است: اولین بسته نهضت ملی مسکن به تعداد ۱۵۰۰ واحد که از خرداد ۱۴۰۱ عملیات اجرای آنها در پرند شروع شده بود و در مراحل پایانی قرار دارند در هفته دولت (هفته اول شهریورماه) تکمیل و تحویل می شود.
وی پیشرفت فیزیکی ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی پرند را ۸۵ درصد عنوان و اشاره کرد: در برنامه است تا بتوانیم سرعت راه اندازی و تکمیل واحدهای نهضت ملی مسکن را در شهرهای جدید تسریع نماییم.
بیشتر بخوانید
ساخت ۸۰۰۰ مسکن مازاد در هشتگرد و پرند دولت سیزدهم تا کنون یک میلیون و ۲۳۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن را به مرحله ی اجرا رسانده که ۱۵۰ هزار واحد به شکل گروهی، ۵۵۰ هزار واحد توسط انبوه سازان، ۱۱۵۰ واحد توسط نیروهای مسلح، ۱۰۰ هزار واحد در بافت های فرسوده، ۱۰۰ هزار واحد خود مالکی، ۲۲۰ هزار واحد مسکن روستایی، اجرائی و عملیاتی شده است. طبق اعلام بانک مسکن تا کنون ۶۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی به حساب سازندگان واریز شده که از این رقم حدود ۲۶ هزار میلیارد تومان توسط متقاضیان و ۴۰ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان توسط بانک به پروژه ها تزریق شده است.
منبع:

1402/03/17
09:54:17
5.0 / 5
213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک