خضریان تشریح كرد

مصوبات مجمع تهران برای حل مشکل مردم منطقه ۱۷ تهران

مصوبات مجمع تهران برای حل مشکل مردم منطقه ۱۷ تهران مسکن گزین: سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی به عرضه توضیحاتی درباره تصمیمات گرفته شده برای حل مشکل مردم منطقه 17 تهران پرداخت.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه از جانب مجمع نمایندگان استان تهران با مردم منطقه ۱۷ تهران نشستی برگزار کرده است، اظهار داشت: در این دیدار با حضور معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران، شهردار منطقه ۱۷، شورایاران، مدیران کل ادارات برق و آب و دیگر مدیران منطقه، مسائل و مشکلات مردم در این منطقه شهر تهران مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
وی افزود: در این جلسه شورایاران و مردم منطقه ۱۷ تهران، مشکلات منطقه ای و فرامنطقه را تشریح کردند که مسئولان حاضر در جلسه به آنها پاسخ گفتند. در همین راستا مصوباتی در این جلسه تعیین شد که همچون آنها درباب پروژه فرهنگی تجاری رضوان مال بود. قرار شد شهردار منطقه ظرف مدت یک هفته مستندات در رابطه با این مجتمع تجاری را جهت طرح در کمیسیون ماده ۳۸ به معاون فرماندار اعلام نماید و ایشان نیز ظرف مدت یک ماه نسبت به ارائه گزارش پیگیری و اقدامات صورت گرفته به مجمع نمایندگان استان تهران اعلام نماید تا در صورت نیاز به پیگیری موضوع از مراجع بالاتر، مجمع نمایندگان تهران اقدام گردد.
خضریان افزود: درباب بافت های فرسوده منطقه نیز قرار شد فرمانداری تهران ظرف مدت دو هفته با اداره کل راه و شهرسازی تهران جلسه ای را برگزار و تفاهم و توافقات صورت گرفته را به مجمع نمایندگان استان اعلام نماید تا در صورتیکه امکان تخصیص تسهیلات به مردم وجود دارد، اقدامات مقتضی صورت پذیرد. همین طور درباب ساختمان فروشگاه قدس در محله بلورسازی قرار شد شهردار منطقه ظرف مدت یک ماه نسبت به برگزاری جلسه با بنیاد مستضعفان اقدام و در این خصوص تعیین تکلیف کند.
وی افزود: درباب ادامه پروژه اتوبان یادگار امام(ره) نیز قرار شد ظرف مدت یک ماه شهردار منطقه نسبت به تعیین تکلیف پروژه جهت ادامه و تکمیل آن و یا صدور پروانه جهت ساخت فضاهای موجود اقدام و نتیجه را به مجمع نمایندگان استان اعلام نماید.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در ادامه با اشاره به معضلاتی که یک پست برق در جنوب محله بلورسازی برای مردم ایجاد کرده، اظهار داشت: درباب جابجایی پست برق قرار شد ظرف مدت ۱۵ روز تحت مدیریت فرمانداری جلسه ای با حضور نمایندگان اداره برق تهران و شهرداری منطقه برگزار و نتیجه جلسه به مجمع نمایندگان استان اعلام گردد تا در صورت کم کاری هر یک از طرفین، مجلس به موضوع ورود کند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس اضافه کرد: همین طور قرار شد شهرداری منطقه نسبت به جدول کشی و مشخص شدن مسیر پیاده رو و ساماندهی خیابان شیخ محمدی در محله بلورسازی تا دهه فجر انقلاب اسلامی اقدام نماید و قرار شد یکی از اعضای شورای محله بلورسازی گزارشی از روشنایی معابر محله و زیرپل ۹ دی را جهت رفع اشکال به شهرداری منطقه اعلام نماید.
خضریان بیان کرد: درباب کمبود کلانتری در منطقه قرار شد فرمانداری تهران ظرف مدت یک هفته جلسه ای را با اداره کل راه و شهرسازی و با حضور شهردار منطقه نسبت به تامین زمین از وزارتخانه و ساخت آن توسط شهرداری تهران اقدام نماید. همین طور قرار شد فرمانداری تهران نسبت به تبدیل یکی از کلانتری های منطقه به کلانتری ویژه پیگیری و نتیجه اقدامات را به مجمع نمایندگان استان اعلام نماید.1400/09/04
11:08:15
5.0 / 5
20
تگهای خبر: تجاری , تسهیلات , راه , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک