مدیرعامل بنیاد علوی خبر داد؛

آغاز راه اندازی ۱۰ هزار واحد مسکونی برای مستضعفان در کشور

آغاز راه اندازی ۱۰ هزار واحد مسکونی برای مستضعفان در کشور به گزارش مسکن گزین مدیرعامل بنیاد علوی اظهار داشت: بنیاد مستضعفین کشور با مشارکت کمیته امداد با هدف محرومیت زدایی راه اندازی 10 هزار واحد مسکونی را در مناطق هدف کشور در دستور کار دارد.محسن منصوری در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به جزییات ساخت مسکن برای جامعه مستضعفین کشور اظهار نمود: بنیاد مستضعفین کشور طی عملیاتی نسبت به راه اندازی و ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی با تعامل و همکاری سایر دستگاه های اجرائی اقدام نموده است که امروز کلنگ راه اندازی ۱۰ هزار واحد مسکونی با مشارکت کمیته امداد به زمین زده شد.
وی با اشاره به اهداف تعاملات دستگاه های اجرائی و بنیاد مستضعفان اضافه کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده برای ساخت این واحدها به این مقرر است که مبلغ ۵۰ میلیون تومان از طرف بنیاد علوی، ۵۰ میلیون تومان با کمک کمیته امداد و ۱۰۰ میلیون تومان از طرف بنیاد مستضعفین در طول دوره ساخت ارائه خواهد شد.
معاون بنیاد مستضعفان و مدیرعامل بنیاد علوی ضمن تاکید بر اهمیت محرومیت زدایی در مناطق هدف استان اردبیل اظهار داشت: از مجموع ۱۰ هزار واحد مسکونی تعداد ۵۰۰ واحد سهم استان اردبیل و با تمرکز در شهرهای مشگین شهر، گرمی، خلخال و کوثر خواهد بود.
منصوری اشاره کرد: فعالیت در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با هدف رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار بوده که تامین سرپناه برای مستضعفان در اولویت خدمات رسانی در مناطق کم برخوردار کشور است.
وی به کوشش برای بهره برداری از واحدهای مسکونی در دست راه اندازی تاکید و اشاره کرد: این واحدهای مسکونی با مشارکت بنیاد علوی در کمتر از دو سال آینده به بهره برداری کامل خواهد رسید.
این مسئول به تسهیلات اشتغال در مناطق محروم نیز اشاره و افزود: سقف تسهیلات ما در ابن مناطق در بحث اشتغال ۳۰۰ میلیون ریال بوده که تمرکز ما بر روی کارهای صنعتی و نیمه صنعتی است.
منصوری حل مسئله مهاجرت در مناطق محروم را از دیگر اهداف تعاملات دستگاه های ذی ربط و فعالیت در مناطق کم برخوردار عنوان نمود.


منبع:

1400/06/26
14:14:45
5.0 / 5
252
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک