امکان ثبت درخواست مجوز تردد در سامانه فرمانداری تهران ازساعت 7 تا 11 بامداد

امکان ثبت درخواست مجوز تردد در سامانه فرمانداری تهران ازساعت 7 تا 11 بامداد مسکن گزین: برمبنای شرایط و قوانین اعلام شده ثبت درخواست مجوز تردد در سامانه فرمانداری تهران فقط از ساعت 7 تا 11 بامداد امکان پذیر است.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، برای صدور مجوز تردد در سامانه فرمانداری تهران باید به شرایط و قوانین آن توجه کرد.
ثبت درخواست بوسیله سامانه فقط از ساعت ۷ تا ۱۱ بامداد باز است و در هر ماه فقط یکبار می توانید در سامانه درخواست دهید و بیشتر از آن رسیدگی نخواهد شد. تصویر تمامی مدارک ارسالی باید با فرمت.jpg و حجم آن حداکثر ۵۱۲ کیلو بایت باشد و در صورتیکه تصویر مدارک با گوشی تلفن همراه عکس برداری می شود باید کیفیت لازم برای مشاهده را داشته باشد؛ در صورت ناخوانا بودن درخواست تایید نخواهد شد.
همین طور آن دسته از افرادی که محل کار یا محل اسکان آنها در دو شهرستان مختلف می باشد جهت گرفتن برگه تردد باید مدارک زیر را بارگذاری نمایند:
تصویر کارت شناسایی وسیله نقلیه یا برگ سبز خودرو، تصویر سند مالکیت منزل یا اجاره نامه، تصویر گواهی محل کار (مثل صفحه اول دفترچه بیمه، کارت شناسایی محل کار یا معرفینامه با مهر محل کار) و تصویر یکی از قبوض آب، برق یا گاز.
به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، افرادی که به دلیلهای پزشکی و درمانی می بایست در موعد مقرر به مراکز درمانی مراجعه کنند نیز باید مدارکی چون تصویر کارت شناسایی وسیله نقلیه یا برگ سبز خودرو، تصویر یکی از قبوض آب، برق یا گاز، و مدارک پزشکی و درمانی دال بر الزام حضور بیمار در این شهر را در سامانه بارگذاری کنند.
مراحل تکمیل فرم به این صورت است که متقاضی بعد از تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک مورد نیاز، کد رهگیری را بوسیله سامانه و همین طور پیامک دریافت مینماید. اطلاعات بارگذاری شده از طرف فرمانداری بررسی و تایید میگردد و پیامک تایید نهایی نیز برای متقاضیان ارسال خواهد شد. همین طور بوسیله پروفایل شخصی خود در بخش پیگیری درخواست می توانید از وضعیت درخواست باخبر شوید.
بدین سبب گزارش، متقاضی بعد از دریافت پیامک تایید نهایی باید تاییدیه مجوز تردد را بصورت الکترونیکی در بخش پیگیری درخواست دریافت نماید.
منبع:

1400/06/24
14:25:27
5.0 / 5
207
تگهای خبر: اجاره , امداد , بیمه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک