اعزام و پذیرش ۲۰ میلیون مسافر در فرودگاه های كشور طی ۱۱ ماه

اعزام و پذیرش ۲۰ میلیون مسافر در فرودگاه های كشور طی ۱۱ ماه مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اعزام و پذیرش حدود 20 میلیون مسافر از شروع امسال تا اختتام بهمن از کاهش 46 درصدی مسافران فرودگاه های تحت مالکیت این شرکت آگاهی داد.به گزارش مسکن گزین به نقل از شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری اعلام نمود: در پروازهای بین المللی فرودگاه های تحت مالکیت شرکت از شروع امسال تا اختتام بهمن نسبت به زمان مشابه سال قبل در نشست و برخاست ۸۱ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۹۲ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۷۵ درصد کاهش وجود داشته است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلان اینکه کل پروازهای فرودگاه های تحت مالکیت شرکت در این بازه زمانی نسبت به زمان مشابه سال قبل در نشست و برخاست ۲۷ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۶ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۴۶ درصد کاهش داشته است، اضافه کرد: در پروازهای داخلی فرودگاه های تحت مالکیت شرکت نیز نسبت به زمان مشابه سال قبل در نشست و برخاست ۲۳ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۴۲ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۴۰ درصد کاهش وجود داشته است.
به گفته وی در ۱۱ ماهه امسال در مجموع بیش از ۲۲۷ هزار نشست و برخاست انجام شد که طی آن نزدیک به ۲۰ میلیون مسافر اعزام و پذیرش شدند.
امیرمکری اظهار داشت: کل پروازهای فرودگاه های تحت مالکیت شرکت در بهمن ماه امسال نسبت به ماه مشابه سال قبل در نشست و برخاست ۸ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۳۷ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۳۰ درصد کاهش داشته است.
وی عنوان کرد: بهمن امسال حدود ۲۵ هزار نشست و برخاست در فرودگاه های کشور با جابه جایی حدود یک میلیون و ۹۶۵ هزار مسافر انجام شده است.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: پروازهای داخلی فرودگاه های تحت مالکیت شرکت در بهمن ماه ۹۹ نسبت به ماه مشابه سال قبل در نشست و برخاست ۶ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۳۵ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۲۶ درصد کاهش داشته است. همین طور پروازهای بین المللی فرودگاه های تحت مالکیت شرکت در بهمن ماه ۱۳۹۹ نسبت به ماه مشابه سال قبل در نشست و برخاست ۶۱ درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۷۴ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۵۴ درصد کاهش داشته است.
وی اظهار داشت: همین طور در کل پروازهای فرودگاه های تحت مالکیت شرکت در بهمن ماه نسبت به دی ماه در نشست و برخاست هشت درصد، در اعزام و پذیرش مسافر ۱۲ درصد و در ارسال و پذیرش بار و پست ۱۰ درصد افزایش وجود داشته است.

1399/12/28
13:52:48
0.0 / 5
799
تگهای خبر: فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک