معاون استاندار خراسان جنوبی:

دستگاه ها در افق 25 سال آینده برنامه های خویش را تهیه كنند

دستگاه ها در افق 25 سال آینده برنامه های خویش را تهیه كنند مسكن گزین: بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: دستگاه ها در افق 25 سال آینده برنامه های خویش را تهیه كنند كه این چشم انداز شامل یك برنامه 5 ساله و یك برنامه بلندمدت 20 ساله خواهد بود.


به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی سید مجتبی علوی مقدم روز یكشنبه در چهارمین جلسه كارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان با اشاره به اینكه دستگاه های اجرایی باید برنامه های میان مدت و بلندمدت خویش را به كارگروه امور زیربنایی استان ارائه نمایند اضافه كرد: اعضای كارگروه با عنایت به رسالت و مسئولیتی كه بر عهده دارند، باید نسبت به برنامه ریزی صحیح برای رسیدن به اهداف مورد نظر تلاش كنند.
وی با تاكید بر حضور فرمانداران شهرستان های استان در جلسات كارگروه و كمیته فنی به منظور عرضه اطلاعات دقیق خاطرنشان كرد: به جهت اهمیت موضوعات كارگروه امور زیربنایی و شهرسازی، مدیران در جلسات كارگروه شخصا و با اطلاعات و مستندات كامل حضور پیدا كنند.
معاون استاندار خراسان جنوبی با تاكید بر اینكه موضوعات مطرح در این كارگروه باید به صورت هدفمند در جلسات عرضه شود تصریح كرد: موضوعات و اولویت های مورد نیاز طی سه ماه آینده توسط دستگاه ها احصا و عرضه شود همینطور اعضا فرصت دارند طی 2 هفته آینده برنامه های امور زیربنایی خویش را كه تهیه كرده اند به دبیرخانه ارسال كنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود مبحث تامین آب را از مهمترین مشكلات پیش روی استان ذكر كرد و اظهار داشت: در روند بررسی درخواست ها و طرح های عرضه شده به این كارگروه آنچه بیش از همه چیز باید مد نظر قرار گیرد، حقوق مردم و رعایت قوانین و آیین نامه هاست كه باید بیش از گذشته مورد توجه اعضای محترم كارگروه قرار داشته باشد.
علوی مقدم خاطرنشان كرد: در روند بررسی درخواست ها؛ توسعه اشتغال مورد نظر اعضا قرار داشته باشد.
وی اضافه كرد: دستگاه های كارگروه امور زیربنایی با رعایت تمامی قوانین و مصوبات مرتبط، به صورت شفاف و قانونمند نظر خویش را در مورد درخواست ها و طرح ها ارائه نمایند.
وی با اشاره به اینكه ضرورت دارد در صورتجلسات و موافقت نامه های صادره با استفاده از گارگروه حرایم و شرایط مربوط به هر طرح لحاظ شود ابراز امیدواری كرد: اعضای كارگروه ضمن افزایش مشاركت در جلسات و كمیته های فنی ذیربط، برنامه های افق 1420 خویش را پیش بینی و عرضه نمایند.
بر پایه این گزارش، چهارمین جلسه كارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی و با حضور اعضای كارگروه تشكیل و در مورد 10 مورد از درخواست ها و طرح هایی كه قبلا در كمیته فنی ذیل كارگروه مورد بررسی قرار گرفته بودند، تصمیماتی اتخاذ شد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www. irna. ir/skhorasan
كانال تلگرام: irnabirjand@
دریافت و انتشار: رسول محمدحسنی
3028


1396/10/03
19:50:23
5.0 / 5
4948
تگهای خبر: شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک