رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل:

دوبانده شدن جاده سفید شهر تا 6 ماه دیگر

دوبانده شدن جاده سفید شهر تا 6 ماه دیگر به گزارش مسكن گزین رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل از آغاز مناقصه 12 میلیارد ریالی طرح دوبانده شدن جاده سفید شهر و تكمیل این طرح در 6 ماه آینده اطلاع داد.


'مجتبی آراسته' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان كرد: تكمیل طرح دوبانده شدن جاده سفیدشهر در اولویت اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل قرار گرفته و هم اكنون 60 درصد پیشرفت دارد.
وی اضافه كرد: چهار كیلومتر از جاده سفید شهر زیرسازی شده و آماده آسفالت است كه بزودی صورت خواهد گرفت و پنج كیلومتر دیگر این جاده هم آزادسازی شده است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران و بیدگل بیان كرد: ارزش مناقصه جهت زیرسازی مسیر نزدیك به 12 میلیارد ریال می باشد كه در پایگاه اینترنتی مناقصات كشور قرار گرفته تا پیمانكار ذی صلاح هرچه زودتر مشخص و جاده تكمیل شود.
او با اشاره به پیگیری های نماینده كاشان و آران و بیدگل، امام جمعه سفیدشهر و سایر مسئولان برای برطرف شدن مشكل جاده سفیدشهر افزود: تكمیل این جاده 9 كیلومتری با تامین اعتبار لازم منجر به كاهش ترافیك، جلوگیری از سانحه های رانندگی و تسهیل تردد خودروها را در این منطقه خواهد شد.
بر اساس آمار مركز فوریت های پزشكی آران و بیدگل، در 2 سال قبل 10 نفر در سانحه های رانندگی جاده سفیدشهر جان باختند و 50 هم صدمه دیدند.
سفیدشهر با بیش از هشت هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان آران و بیدگل می باشد.
شهرستان آران و بیدگل با افزون بر 100 هزار نفر جمعیت در فاصله 215 كیلومتری شمال اصفهان واقع است.


 

1396/10/02
01:52:11
5.0 / 5
5026
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک