نماینده ولی فقیه: تقویت حمل و نقل سرمایه گذاری در رونق اقتصادی گلستان است

نماینده ولی فقیه: تقویت حمل و نقل سرمایه گذاری در رونق اقتصادی گلستان است مسكن گزین: گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان اظهار داشت كه وجود راه های ارتباطی مناسبت و تامین زیرساخت های این بخش و تقویت حوزه حمل و نقل یكی از سرمایه گذاری ها در جهت رونق اقتصادی و توسعه استان است.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا آیت الله سید كاظم نورمفیدی در دیدار مدیران و كاركنان ستادی و شهرستانی اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان كه به مناسبت هفته حمل و نقل انجام شد، اظهار نمود: باید بخش های حمل و نقل و راهداری را دو مساله حساس وموثر در اقتصاد استان دانست و بیش از گذشته برای تقویت آن كوشش كرد.
امام جمعه گرگان؛ اصلاح و ایمن سازی راه های ارتباطی و نظام مند شدن حمل و نقل جاده ای را با مدیریت، برنامه ریزی و نظارت صحیح؛ راهكاری مهم برای ارتقای این دو بخش برشمرد و اظهار داشت: توجه و عمل به این مهم رعایت حقوق مصرف كنندگان و تولید كنندگان را در پی خواهد داشت.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری، همینطور به فعالان این عرصه ها همچون راهداران و رانندگان سفارش كرد كه هر گونه فعالیت در حیطه وظایف خویش را با نیت رضای خداوند و خدمت به مردم انجام دهند.
مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان هم با عرضه گزارشی اظهار داشت: نگهداری و صیانت از حدود پنج هزار كیلومتر راه های استان، ساماندهی و نظارت بر فعالیت حدود 10 هزار ناوگان باری و مسافری، 150 شركت باری و مسافری و 20 شركت حمل و نقل بین المللی و 15 هزار راننده در بخش حمل و نقل جاده ای استان از وظایف این مجموعه است كه وظیفه خدمات رسانی به جامعه را بویژه در فصل سرد و شرایط بحرانی و مواقع ضروری برعهده دارد.
به قول مهدی میقانی؛ واگذاری بخشی از تصدی گری های اداره كل به صنوف، اتحادیه ها و تشكل های صنفی مرتبط و تسویه مطالبات پیمانكاران و رسیدگی به امور بیش از 460 نیرو از دیگر وظایف این بخش است.
وی افزود: رسیدگی به این امور و نگهداری مستمر راهها به منابع پایدار مالی نیاز دارد، اما تخصیص ناچیز منابع در سال، پرداختن به این مسایل را سخت كرده است.
هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری از 26 آذر ماه شروع شده است.
6204/1648
خبرنگار: علی اصغر تیموریان ** انتشار: پری سالارنیا


1396/09/30
14:25:27
5.0 / 5
5006
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک