سرپرست فرمانداری ملارد خبر داد

ارائه خدمات ویژه به مبتلایان كووید ۱۹ و خانواده هایشان در ملارد

ارائه خدمات ویژه به مبتلایان كووید ۱۹ و خانواده هایشان در ملارد به گزارش مسكن گزین سرپرست فرمانداری ملارد از عرضه خدمات روانكاوی و روان درمانی و همینطور توزیع بسته های حمایتی در بین مبتلایان نیازمند كووید 19 و خانوادهایشان اطلاع داد.


سجاد برنجی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح آخرین تصمیمات اتخاذ شده در سطح شهرستان ملارد برای مقابله با كرونا ویروس اظهار داشت: حمایت اجتماعی از مبتلایان به كرونا و خانواده های آنها در دستور كار فرمانداری و دستگاه های مرتبط در سطح شهرستان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در شهرستان ملارد برخی از افراد مبتلا به كرونا هستند و قسمتی از آنها شاید از امكانات لازم و یا بضاعت مالی كافی برخوردار نباشند و از طرف دیگر قسمتی از خانواده های این افراد و یا خودشان نیازمند مشاوره های روان درمانی داشته باشند.
برنجی افزود: بر همین مبنا مداخلات روانشناختی جهت كاهش اضطراب و استرس ناشی از مبتلاشدن به كووید ۱۹ برای فرد و خانواده ها انجام می شود به شكلی كه مقرر شد طبق آماری كه شبكه بهداشت و درمان به صورت روزانه اعلام می كند؛ اطلاعات در وهله اول در اختیار مشاور بانوان فرمانداری قرار بگیرد و تماسهای اولیه با این خانواده ها صورت گیرد.
وی اشاره كرد: در صورتیكه نیاز به روانكاوی و روان درمانی و یا هرگونه مداخله ای حس گردد بوسیله اداره بهزیستی به صورت تلفنی این خدمات ارائه خواهد شد. همین طور اگر این خانواده ها از توانمندی و بضاعت مالی برخوردار نباشند اساسا بسته های حمایتی به این افراد تعلق خواهد گرفت.
برنجی افزود: در مجموعه فرمانداری ملارد وظیفه خود می دانیم علاوه بر پیگیری برای درمان این افراد بوسیله شبكه بهداشت و درمان در زمینه پیگیری بوسیله طرح فاصله گذاری اجتماعی و سایر طرح ها اقدام نماییم اگر افرادی در شهرستان ملارد به این بیماری گرفتار شدند حتما حمایت های اجتماعی لازم در زمینه مداخلات روانی و حمایت های مادی و معنوی از انها صورت می گیرد.
او همینطور از پلمب ۳۵ واحد متخلف كه نسبت به بازگشایی محل كسب خود در سطح شهرستان اقدام نموده بودند آگاهی داد و اظهار داشت: این واحدها در روز گذشته برابر ضوابط پلمب شدند.
1399/01/17
23:51:01
5.0 / 5
3206
تگهای خبر: آمار , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک