پاسخ شهرداری تهران به منتقدان طرح ترافیك جدید

پاسخ شهرداری تهران به منتقدان طرح ترافیك جدید مسكن گزین: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران به انتقادات طرح ترافیك جدید پایتخت پاسخ داد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، محسن پورسید آقایی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در مورد انتقادات مطرح شده درباب طرح كنترل آلودگی هوا، با بیان این كه من متن تذكر یكی از اعضای شورای شهر در این خصوص را ندیدم، اما شنیدم كه یكی از اعضا به این طرح انتقاد دارد، اظهار داشت: حتما به موضوعات مطرح شده رسیدگی می شود و همین طور رسیدگی می نماییم كه آمار و اطلاعات با چه مبنایی بوده است.
پلیس نظرات خودرا در شورای ترافیك مطرح كند
وی با اشاره به اینكه قبلا هم گفته بودم كه قضاوت باید بر اساس مستندات و اطلاعات باشد، در مورد انتقاد پلیس نیز به اجرای طرح ترافیك اظهار داشت: پلیس لازم است نظرات خودرا در شورای ترافیك مطرح كند؛ چونكه اصل طرح در شورای ترافیك به تصویب رسیده و از پیشنهادات جدید نیز استقبال می شود. تغییرات در طرح باید در شورای ترافیك مطرح شود.
وی با اشاره به اینكه اگر هر كسی برای خودش حق وتو قائل شود، كارها بر مدار مدیریت نمی چرخد، اظهار داشت: پلیس موارد مورد انتقادش را به شهرداری ارائه كرده و طی یك هفته اخیر كمیته ای در امتداد بررسی ایرادات تشكیل شده است.
وی با اشاره به اینكه میزان تردد در كل تابستان در طرح زوج و فرد سابق در سال قبل ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تردد در روز مخالف پلاك ثبت شده، اظهار داشت: امسال در سه ماهه تابستان تعداد خودروهایی كه بیشتر از ۲۰ روز مجاز تردد داشتند حدود ۲ میلیون خودرو بوده كه نشان داده است مردم مراعات كرده اند.
وی با اشاره به اینكه آلودگی هوای تهران در تابستان امسال بیشتر به سبب وجود ازن بوده، اظهار داشت: دلیل ازن نیز افزایش ۱.۵ درجه ای دمای هوا و كاهش ابر بوده است و اگر كسی می خواهد میزان آلودگی هوا را بررسی كند بهتر است میزان CO را كه علت ۹۵ درصد تولید آن، خودرو ها هستند را بررسی كند؛ چونكه بررسی ها نشان داده ۲۶ درصد انتشار CO كاهش یافته است.
منبع:

1398/07/07
19:31:50
5.0 / 5
4487
تگهای خبر: آمار , تولید , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک