در گفتگو با مهر اعلام شد؛

تزریق۸۰میلیارد اعتبار به مسكن مهر پردیس، جزئیات نحوه انتقال واحدها

تزریق۸۰میلیارد اعتبار به مسكن مهر پردیس، جزئیات نحوه انتقال واحدها به گزارش مسكن گزین مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: به دنبال دریافت مصوبه دولت هستیم تا ۸۰ میلیارد تومانی كه در گذشته از آورده های مردم برای زیرساخت ها صرف شده بود، به تكمیل پروژه ها تخصیص داده شود.سید مهدی هدایت در گفت وگو با خبرنگار مهر در مورد همكاری شركت عمران شهر جدید پردیس با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) تصریح كرد: همكاری این دو دستگاه در مبحث راه اندازی متروی پردیس است و شركت عمران شهر جدید پردیس و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، علاوه بر این پروژه، چند پروژه زیرساختی دیگر را هم با یكدیگر تكمیل خواهند كرد.
وی تاكید كرد: قرار نیست قرارگاه، مسكن مهر پردیس را تكمیل كند؛ معمولاً قرارگاه در مسائل اجتماعی مانند مسكن مهر ورود نمی نماید.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینكه اصلی ترین مبحث در دست اقدام برای مسكن مهر این شهر، رفع مشكل افزایش قیمت نصبیات در پروژه های مسكن مهر است، اضافه كرد: هم اكنون راه اندازی ۵۰۰۰ واحد مسكن مهر پردیس به آخر رسیده اما مشكل نصبیات مانند آسانسور، پكیج و شیرآلات را داریم كه به صورت متوسط، هر واحد بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان برای تكمیل این نصبیات، منابع نیاز دارد. به صورت مثال هزینه راه اندازی هر دستگاه آسانسور در هر مجتمع تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش داشته كه مجتمع های ۵ طبقه باید ۱۰ میلیون تومان برای نصب آسانسور به ازای هر واحد پرداخت كنند.
هدایت درباره راهكارهای تأمین منابع مالی تكمیل پروژه های مسكن مهر پردیس اظهار داشت: دو اقدام را به صورت جد در دستور كار داریم كه شامل افزایش وام متقاضیان از محل منابع بانك عامل بخش مسكن و همینطور بازگرداندن ۸۰ میلیارد تومان از آورده های متقاضیان مسكن مهر پردیس است كه در گذشته صرف راه اندازی زیرساخت ها شده بود. بنابراین به دنبال دریافت مصوبه هیئت دولت هستیم تا این ۸۰ میلیارد تومان را در جهت تكمیل پروژه ها، به مردم بازگردانیم.
این مقام مسئول در شركت عمران شهرهای جدید در مورد انتقال اضافه ثبت نامی های مسكن مهر پردیس به پرند و هشتگرد خاطرنشان كرد: مقرر است این روند صرفاً با توافق متقاضی صورت گیرد و اگر متقاضیان راضی نباشند، مجبور به انجام آن نخواهند بود.
وی تصریح كرد: با عنایت به اینكه مبلغ آورده مسكن مهر پرند و هشتگرد، كمتر از آورده ثبت نام برای مسكن مهر پردیس است، در صورتیكه متقاضی خرید مسكن مهر در پردیس مایل به انتقال به پرند و هشتگرد باشد، مابه التفاوت آورده وی در پردیس نسبت به آورده های پرند و هشتگرد به متقاضی عودت داده خواهد شد.

1397/09/30
14:23:42
5.0 / 5
4667
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک