نماینده مردم گرمسار و آرادان:

راه اندازی قطار برقی گرمسار-اینچه برون در دست پیگیری است

راه اندازی قطار برقی گرمسار-اینچه برون در دست پیگیری است مسكن گزین: گرمسار - نماینده مردم گرمسار و آردان در مجلس بابیان اینكه راه اندازی قطار برقی گرمسار-اینچه برون در دست پیگیری است، اظهار داشت: با افتتاح این پروژه ارتباطات ملی و بین المللی با روسیه تقویت می گردد.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، غلامرضا كاتب ظهر یكشنبه در جلسه شورای اداری گرمسار به میزبانی فرمانداری این شهرستان با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی، پیگیری جهت راه اندازی قطار برقی گرمسار-اینچه برون را اولویت اصلی خود در حوزه راه سازی دانست و اظهار داشت: با راه اندازی این پروژه ارتباطات ملی و بین المللی با روسیه تقویت می گردد.
وی ضمن اشاره به افتتاح خط سوم قطار حومه ای تهران گرمسار، اضافه كرد: ۸۰ درصد از پروژه خط چهارم قطار حومه ای تهران - گرمسار انجام شده است كه برای تكمیل آن نیازمند تأمین اعتبار هستیم.
خط چهارم قطار حومه ای تهران-گرمسار نیازمند اعتبار
عضو خانه ملت بابیان اینكه افتتاح پروژه قطار حومه ای بستر لازم برای رشد هشت درصدی جمعیت را فراهم نموده است، اظهار داشت: افتتاح خط چهارم این پروژه شهر ریل پایه را در گرمسار بوجود می آورد و كاهش مدت زمان رفت وبرگشت به پایتخت از دیگر مزایای اجرای این پروژه است.
كاتب بابیان اینكه اتصال راه آهن با درود به گرمسار به طول ۱۰۰ كیلومتر در دست مطالعه است، خاطرنشان كرد: با اجرای پروژه اتصال راه آهن بادرود به گرمسار طرحی ماندگار در این شهرستان خواهد شد.
وی د بابیان برنامه های شهرستان گرمسار در جهت تولید توسعه راه های ارتباطی است، اضافه كرد: راه اندازی خط چهارم قطار حومه ای تهران – گرمسار در دست اجرا قرار دارد كه با تزریق اعتبارات لازم شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
تخصیص ۷ میلیارد تومان برای تعریض جاده ایوانكی-گرمسار
نماینده مردم گرمسار و آرادان بابیان اینكه برای پروژه تعریض جاده ایوانكی-گرمسار هفت میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است، اظهار داشت: مسیر ایوانكی به گرمسار یك از نقاط حادثه خیز این شهرستان در سطح استان به حساب می آید كه به سازی آن ضروری می باشد.
كاتب ضمن تاكید بر ضرورت تأمین مصالح موردنیاز پروژه جاده گرمسار – فیروزكوه، خاطرنشان كرد: پروژه جاده گرمسار - فیروزكوه یكی از كریدور های حیاتی كشور به حساب می آید كه تكمیل این پروژه كریدور شمال به جنوب كشور را متصل می كند و این مسئله نقش مؤثری در سرریز جمعیت تهران به این شهرستان و تولید توسعه اقتصادی دارد
وی بابیان اینكه پیگیری مشكلات راه و شهرسازی یكی از مهم ترین اولویت های این شهرستان در جهت تولید توسعه پایدار و جذب بخشی از جمعیت كلان شهر تهران است، اضافه كرد: وزارت راه با تخصیص قیر مجانی به ساخت و تكمیل این پروژه ها كمك نماید.
به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر وزیر راه و شهرسازی در رأس هیئتی برای بازدید از پروژه های راه سازی به گرمسار سفركرده است وی پس از اتمام شورای اداری این شهر را به مقصد تهران ترك خواهد نمود.

1397/07/23
15:55:14
5.0 / 5
4584
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک