584 هزار ركورد ساختمانی در چهارمحال و بختیاری به ثبت رسید

584 هزار ركورد ساختمانی در چهارمحال و بختیاری به ثبت رسید مسكن گزین: شهركرد - مدیركل شركت پست چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تابحال 584 هزار و 283 ركورد ساختمانی در این استان ثبت شده است كه از این تعداد ركورد 438 هزار و 115 مورد مربوط به ساختمان های شهری و 146 هزار و 168 مورد به ساختمانت های روستایی اختصاص دارد.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، حسین عنایتی روز چهارشنبه در كمیته تخصصی طرح نشانی استاندارد مكانی ملی (GNAF) چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود 321 هزار و 81 ساختمان در چهارمحال و بختیاری اضافه كرد: از این تعداد 201 هزار و 944 مورد در شهرها و 119 هزار و 137 مورد در روستاهاست.
وی خاطرنشان كرد: تابحال مشخصات 145 هزار ساختمان شهری و 22 هزار و 150 ساختمان در روستاهای چهارمحال و بختیاری بهنگام سازی شده است.
مدیركل شركت پست چهارمحال و بختیاری خاطرنشان كرد: همینطور مشخصات 9 هزار و 461 مسكن در شهرك منظریه شهركرد، 510 واحد در شهرك الهیه بروجن، 570 ساختمان در مسكن مهر فارسان و 350 واحد در مجتمع فنآوران فارسان پلاك كوبی شده است.
وی اظهار داشت: امسال بروزرسانی اطلاعات كد پستی در 37 هزار و 404 ركورد شهری در شلمزار، دستناء، جونقان، هفشجان و سورشجان صورت می گیرد.
عنایتی تصریح كرد: اطلاعات 152 هزار ساختمان در نقاط شهری و روستایی چهارمحال و بختیاری امسال ژئوكدسازی خواهد شد.
وی اضافه كرد: نبود نقشه های پارسل بندی بروزشده شهری و روستایی، نبود نامگذاری برخی معابر و نداشتن پلاك كدپستی از مهمترین مشكلات اجرای طرح نشانی استاندارد مكانی ملی (GNAF) است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری هم اظهار داشت: تسهیل در خدمات رسانی، صرفه جویی در زمان، كاهش هزینه ها، افزایش رضایتمندی عمومی و عملیاتی شدن برنامه های دولت الكترونیك از مزیت های اجرای طرح نشانی استاندارد مكانی ملی (GNAF) به حساب می آید.
سیامك سلیمانی دشتكی خاطرنشان كرد: تمامی دستگاه های اجرایی و شركت های خدمات رسان چهارمحال و بختیاری بخصوص بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، ثبت اسناد و املاك و شهرداری های استان موظفند برای تامین سریع تر زیرساخت های این طرح همكاری كنند.
وی خاطرنشان كرد: به منظور اجرای مطلوب تر برنامه های اجرای طرح نشانی استاندارد مكانی ملی (GNAF) و رسیدن به اهداف پیش بینی شده در آن باید اعضای شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران نسبت به مزیت های این طرح آشنایی پیدا كنند.
به گزارش مسكن گزین به نقل از ایرنا، نشانی مكان محور دولت به دولت، دولت به بخش خصوصی و پایه نشانی مكان محور به عموم مردم از سرویس های مهم اجرای طرح نشانی استاندارد مكانی ملی (GNAF) است.
چهارمحال و بختیاری دارای 970هزار نفر جمعیت است.
7362/2097


1397/02/05
20:01:43
5.0 / 5
4699
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک