معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح كرد:

افتتاح بخشی از پروژه همت تا سال آینده، تمركز بر تكمیل طرح

افتتاح بخشی از پروژه همت تا سال آینده، تمركز بر تكمیل طرح مسكن گزین: كرج - معاون ساخت و توسعه آزادراه های وزارت راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح بخشی از پروژه همت تا سال آینده، اظهار داشت: بیشترین تمركز بر تكمیل طرح است.به گزارش مسكن گزین به نقل از مهر، سید حسین میرشفیع بامداد یكشنبه در حاشیه بازدید از پروژه ملی امتداد اتوبان شهید همت تا كرج با تاكید بر اینكه پیش بینی می گردد تا خردادماه سال آینده بخشی از این پروژه تكمیل و بهره برداری شود، اظهار نمود: روند پیشرفت فیزیكی این پروژه مطلوب گزارش می گردد.

وی در ادامه با اشاره به اینكه تلاش می نماییم تا خردادماه سال آینده شاهد بهره برداری بخشی از مسیر این پروژه باشیم، اظهار داشت: برای تسریع درروند اجرایی این پروژه نیازمند رفع معارضین و تملك اراضی هستیم.
عضو هیئت مدیره شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل كشور اظهار داشت: رفع معارضین پروژه ملی امتداد اتوبان شهید همت تا كرج باید به صورت ویژه ای در دستور كار قرار بگیرد.

معاون ساخت و توسعه آزادراه های وزارت راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه طی فرصتی ۱۰ روزه همه مسیر با جلب رضایت مردم بازگشایی و آزادسازی می شود، با اشاره به حفاری تونل ها و تولید عرشه پل ها در مسیر، اظهار داشت: هم اكنون دغدغه وجود معارضین وجود ندارد و بیشترین تمركز بر تكمیل طرح است.

1396/12/07
17:02:44
5.0 / 5
4839
تگهای خبر: بهره برداری , توسعه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک