استاندارفارس:

كارگروه تسریع درایجاد زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی لامرد تشكیل می گردد

كارگروه تسریع درایجاد زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی لامرد تشكیل می گردد مسكن گزین: شیراز- استاندار فارس اعلام نمود: كارگروهی مختص پی گیری تسریع در تولید زیر ساخت های منطقه ویژه اقتصادی لامرد تشكیل می گردد تا به صورت دقیق و مستمر فرایند فعالیت ها را ارزیابی و برخی موانع و چالش های فرا در مسیر توسعه منطقه را احصا و رفع كند.


به گزارش مسكن گزین به نقل از مطلب ارسالی سه شنبه روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، اسماعیل تبادار در دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این منطقه اضافه كرد: تلفیق قابلیت و توانمندی های این نقطه از استان با تلاش مضاعف برای تسریع در استقرار صنایع عامل مهمی در به بار نشستن اهدافی است كه منجر به ایجاد اشتغال پایدار، رونق اقتصادی و افزایش سرمایه اجتماعی با استفاده از امید آفرینی در میان گروههای مختلف جامعه خواهد شد.
استاندار فارس اظهار داشت: ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در منطقه ویژه اقتصادی لامرد در جنوب این استان بگونه ای است كه امكان تبدیل این منطقه به عسلویه ای جدید فراهم است.
تباداراضافه كرد: همه دستگاه های اجرایی ذیربط بایستی با نگاه ویژه و به صورت جهادی در چارچوب محقق شدن اقتصاد مقاومتی در این منطقه گام بردارند.
استاندار فارس با اشاره به مزیت ها و قابلیت های موجود در این منطقه اظهار داشت: ساماندهی به جریان فعالیت ها و اقدامات منوط به نقش آفرینی همه سازمان ها و همكاری بین بخشی است زیرا منطقه ویژه اقتصادی لامرد علاوه بر اینكه بعنوان یك طرح بزرگ ملی مد نظر است، سهم اساسی در اشتغال آفرینی استان فارس دارد و ازاین رو نیازمند نگرش جدی تر برای گره گشایی از برخی موانع می باشیم.
استاندار فارس ضمن وعده پی گیری برای حل و فصل مواردی نظیر تامین كامل آب و برق دوران بهره برداری صنایع مستقر در این منطقه اظهار داشت: همپای شدت گرفتن ضرباهنگ ساخت و ساز در این منطقه باید به مقوله هایی نظیر توسعه فرودگاه، تقویت محورهای مواصلاتی، مخابراتی، ارتقا مبلمان شهری و احداث سایر زیر ساخت ها توجه بیشتری داشت.
مدیر عامل و اعضای هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی لامرد هم با ارائه گزارشی از روند اقدامات انجام شده درمنطقه متبوعشان ابراز امیدواری كردند با حمایت و مساعدت مدیر ارشد دولت در استان فارس، امكان بهره برداری از صنایع در حال احداث منطقه بر مبنای برنامه زمان بندی مهیا شود.
منطقه ویژه اقتصادی لامرد در جنوب استان فارس است.
شهرستان لامرد در فاصله 320 كیلومتری جنوب شیراز است.
دریافت خبر: سارنگ عبداللهی ** انتشاردهنده: غلامرضا مالك زاده
6122 / 1876


1396/11/24
14:25:33
5.0 / 5
4560
تگهای خبر: بهره برداری , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک