5 پرواز فرودگاه بندرعباس به تهران و رشت لغو شد

5 پرواز فرودگاه بندرعباس به تهران و رشت لغو شد مسكن گزین: بندرعباس - ایرنا - مدیركل فرودگاه های هرمزگان اظهار داشت: شرایط نامناسب جوی روز یكشنبه سبب لغو 4 پرواز از مبدا فرودگاه بین المللی بندرعباس به مقصد تهران و یك پرواز ترانزیت به رشت شد.


محمود امانی بنی در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: این پروازها قرار بود توسط شركت های هواپیمایی كاسپین، ماهان، زاگرس و آسمان به ترتیب ساعت 7، 7 و 30 دقیقه، 9 و 45 دقیقه و 10 و 14 دقیقه از بندرعباس به مقصد تهران صورت گیرد.
وی ادامه داد: پرواز ترانزیت ساعت 13 و 25 دقیقه بندرعباس به رشت شركت هواپیمایی آسمان هم لغو شد و هواپیمای پرواز ترانزیت بندرعباس به رشت باید از تهران به بندرعباس می آمد كه این پرواز هم لغو شده است.
وی افزود: همینطور پرواز ساعت 13 و 5 دقیقه شركت هواپیمایی ایران ایر از بندرعباس به مشهد با تاخیر و در ساعت 18 و 30 دقیقه راهی مقصد می گردد.
امانی بنی اضافه كرد: بارش برف سنگین در فرودگاه های مقصد، سبب لغو پروازهای مسیر بندرعباس به تهران و رشت شده است.
فرودگاه بین المللی بندرعباس با روزانه 40 سورتی پرواز رفت و برگشت بیشترین تعداد پروازها را در هرمزگان به خود اختصاص داده و دارای حدود 18 مسیر پروازی داخلی و 2 مسیر پروازی خارجی است.
این استان دارای 13 فرودگاه است كه از این تعداد تنها 6 فرودگاه در تملك و مورد استفاده شركت فرودگاه ها قرار دارد.
سه فرودگاه شامل بندرعباس، بندرلنگه و ابوموسی از 6 فرودگاه یاد شده عملیاتی بوده و سه فرودگاه پارسیان، بستك و میناب به علت نداشتن دیوارهای حفاظتی غیرعملیاتی هستند.
3219 /6048/7408
خبرنگار: عزت الله معمارباشی ** انتشار دهنده: محمد جهانگیریان


1396/11/08
13:46:55
5.0 / 5
4643
تگهای خبر: فرودگاه , هواپیمایی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک