افزایش 10 درصدی بارگیری محصولات صادراتی در بنادر عسلویه

افزایش 10 درصدی بارگیری محصولات صادراتی در بنادر عسلویه به گزارش مسکن گزین، مدیر بنادر و دریانوردی عسلویه با اشاره به افزایش تردد شناورها در بندر عسلویه اظهار داشت: بارگیری محصولات صادراتی در بنادر شهرستان عسلویه 10 درصد بالا رفته است.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، عمران طیبی مدیر بنادر و دریانوردی عسلویه از تحولات زیرساختی در بنادر آگاهی داد و اظهار داشت: طرح های مهم بندری در عسلویه اجرائی شده که نقش مهمی در توسعه فعالیت تجاری دریایی است.
وی افزود: از آغاز سال جای تا پایان دی ماه امسال، آمار تردد شناورها در بندر عسلویه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۹ درصد افزایش پیدا کرده است. در مرکز کنترل ترافیک دریایی عسلویه برای پهلو دهی و جداسازی ایمن شناورها برنامه های جامع و کامل اجرائی شده که رضایت مندی جامعه هدف بنادر عسلویه را به دنبال داشته است. با تمهیدات اندیشیده شده تردد، پهلوگیری و جدا سازی شناورها به گونه ای ایمن محقق شده است.
مرادپور طیبی همین طور از افزایش ۱۰ درصدی بارگیری محصولات صادراتی در بنادر شهرستان عسلویه آگاهی داد و خاطرنشان کرد: در عملیات ورود و خروج شناورهای صادراتی در بنادر عسلویه سعی شده تا در صادرات بموقع محصولات تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی وقفه ای رخ ندهد.
مدیر بنادر و دریانوردی عسلویه ضمن اشاره به ارتقا ایمنی دریایی افزود: مطابق با وظایف و ماموریت های سازمانی، نظارت بر رعایت مقررات ملی و بین المللی در رابطه با ایمنی دریانوردی و صیانت از محیط زیست دریایی همچون اقدامات حاکمیتی بوده که توسط این مدیریت در بنادر و آب های عسلویه انجام پذیرفته است.


منبع:

1402/11/17
09:10:04
5.0 / 5
182
تگهای خبر: آمار , تجاری , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک