معاون بنیاد مسكن انقلاب اسلامی خبرداد؛

تکمیل ۲۶۸ هزار واحد نهضت ملی در روستاها

تکمیل ۲۶۸ هزار واحد نهضت ملی در روستاها به گزارش مسکن گزین، معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: تا شهریورماه تعداد واحدهای تکمیلی و تحویلی در روستاها به 190 هزار واحد خواهد رسید.به گزارش مسکن گزین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مجید جودی معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباب اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها و پیشرفت فیزیکی آنها اظهار داشت: هم اینک ۲۶۸ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی و اجرائی شده است. هم اکنون مصوبه سال قبل نهضت ملی درحال اجراست که با ابلاغ مصوبه سال جاری تعداد واحدهای در دست اجرا سرعت بیشتری می گیرد.
۵۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن روستایی تا نیمه نخست امسال افتتاح می شود
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباب بهره برداری و تحویل واحدهای نهضت ملی به روستاییان توضیح داد: تا حالا ۱۴۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها به متقاضیان واگذار شد و در برنامه است تا شهریورماه سال جاری ۵۰ هزار واحد دیگر در روستاها به متقاضیان تحویل شود.
احداث و تحویل ۴۰ هزار واحد مسکن محرومان طی سال جاری
جودی درباب اجرای مسکن محرومان در کشور نیز که جزو تکالیف آن بنیاد است بیان کرد: مقرر می باشد تا امسال ۴۰ هزار واحد مسکن محرومان تا انتهای سال راه اندازی و تحویل شود. بنیاد مسکن در این خصوص مبادرت به ساخت خواهدنمود و برای واحدهای نهادهای حمایتی از کمک های بلاعوض همان نهاده استفاده خواهد شد.

1402/03/08
14:09:42
5.0 / 5
226
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک