مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران خبر داد:

تکمیل پارکینگ های طبقاتی مناطق ۱۴ و ۱۵

تکمیل پارکینگ های طبقاتی مناطق ۱۴ و ۱۵ مسکن گزین: مسکن گزین: مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران از افتتاح دو میدانگاه در مناطق 6 و 1 تهران ظرف ماه های آتی آگاهی داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، حق بین در مراسم افتتاح بوستان ایرانی ها منطقه ۱۹ با عرضه گزارش عملکرد سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، اظهار داشت: سازمان عمرانی مناطق شهرداری مجری پروژه های عمرانی در کنار سایر سازمان هاست که پروژه هایی را برای راه اندازی و تکمیل در دستور کار دارد.
وی ادامه داد: ۱۱ پروژه تا آخر سال جاری و همزمان با دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید که بوستان ایرانی ها اولین این پروژه هاست. این پروژه ها در حوزه های مختلفی به بهره برداری می رسد و در حوزه توسعه فضای سبز شهر تهران هم بوستان دیگری در منطقه ۱۷ که تفاهمنامه آن با سازمان بوستان ها منعقد شده ظرف یک ماه آینده تقدیم این سازمان خواهد شد.
حق بین تصریح کرد: پارکینگ های طبقاتی مناطق ۱۴ و ۱۵ هم مجموعا با ظرفیت ۱۰۰۰ خودرو در دستور کار قرار دارد که پارکینگ نخست ظرف یک ماه آینده تکمیل خواهد شد و پارکینگ بعدی هم به فاصله دو ماه تکمیل خواهد شد. همینطور چهار پایگاه مدیریت بحران در دوره جدید مدیریت شهری تغییر داده شده و در ماه های آتی هم پنج پایگاه مدیریت بحران جدید دیگر هم تحویل سازمان مدیریت بحران خواهد شد.
مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ضمن اشاره به راه اندازی دو میدانگاه در مناطق ۶ و ۱ تهران اظهار داشت: تا دو ماه آینده این دو میدانگاه در مناطق ۶ و ۱ به افتتاح می رسد. همینطور اقدامات دیگری همچون رفع خطر گودهای پرخطر با اولویت ویژه روی گود برج میلاد در دستور کار است که رفع خطر گود برج میلاد به صورت شبانه روزی از سه ماه پیش شروع شده است.
منبع:

1401/06/19
23:56:59
5.0 / 5
326
تگهای خبر: بهره برداری , توسعه , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک