چالش تامین آب برای توسعه سرانه های سبز در قم

چالش تامین آب برای توسعه سرانه های سبز در قم قم مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم اظهار داشت: در وضعیت فعلی به خاطر کم آبی، تحقق برنامه های پیش بینی شده شهرداری در زمینه فضای سبز امری دشوار شده است.


پیام جوادیان در جلسه شورای راهبری خدمات شهری شهرداری قم، با اشاره به مشکلات تامین آب فضای سبز شهری، گفت: در وضعیت فعلی به خاطر کم آبی، تحقق برنامه های پیش بینی شده شهرداری امری دشوار است.
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم اشاره کرد: برنامه راهبری فضای سبز قم بر افزایش سالانه ۳ مترمربع بر سرانه های سبز شهری است که در وضعیت فعلی و کاهش سهمیه آب قم از سرشاخه های دز و خشک سالی های ادواری این مهم به مشکل خورده است.
وی با اعلان اینکه اکنون سازمان پارک ها و فضای سبز شهری برای حفظ کیفیت فضای سبز موجود بیشترین تلاش و اهتمام را دارد، ابراز کرد: مساله کم آبی و تامین آب مورد نیاز یکی از چالش های اساسی مجموعه مدیریت شهری است.
جوادیان با تاکید بر این که طی سال جاری افزون بر ۱۰۰ پروژه فضای سبز در شهر قم درحال اجراست، اظهار داشت: کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد این سازمان بصورت مستمر در حال انجام می باشد.1401/04/04
16:59:44
5.0 / 5
159
تگهای خبر: توسعه , خدمات , راه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک