وام مسکن نیم بها تا آخر بهمن تمدید گردید

وام مسکن نیم بها تا آخر بهمن تمدید گردید به گزارش مسکن گزین طرح کاهش ۵۰ درصدی هزینه خرید اوراق مسکن تا آخر بهمن ماه سالجاری تمدید گردید.به گزارش مسکن گزین به نقل از بانک عامل بخش مسکن، یک ماه پیش و در جریان افزایش قیمت اوراق مسکن بود که مسؤلان این بانک به مناسبت هشتاد و سومین سالگرد تأسیس آن، مبادرت به کاهش ۵۰ درصدی هزینه خرید اوراق مسکن کردند.
این طرح که با عنوان طرح ۸۳ بانک عامل بخش مسکن انتشار یافت، از ۲۳ آذرماه آغاز و قرار بود تا آخر دیماه به پایان برسد. اما با استقبال انجام شده از جانب مشتریان، این طرح تا آخر بهمن ماه تمدید گردید.
بر اساس این طرح، تمامی متقاضیانی که قصد بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق ممتاز به تنهایی و یا همزمان با تسهیلات جعاله تعمیر را دارند، می توانند از سقف تسهیلات به صورت ۵۰ درصد از محل اوراق ممتاز و ۵۰ درصد از محل منابع بدون سپرده بانک، برای خرید مسکن استفاده کنند.
همچنین این شرایط شامل تسهیلات جعاله (تعمیر مسکن) هم است.
لازم به ذکر است نرخ سود تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده و جعاله تعمیر مسکن بدون سپرده ۱۸ درصد بوده، حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مذکور ۹۶ ماه (۸ سال) و جعاله تعمیر مسکن بدون سپرده ۶۰ ماه (۵ سال) است.

1400/10/20
23:59:18
5.0 / 5
308
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک