حمایت کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر از اقدامات تحول آفرین تهران

حمایت کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر از اقدامات تحول آفرین تهران کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از طرح ها و اقدامات تحول آفرین که مشکلات روزمره مردم مناطق مختلف را در کمترین زمان حل می کند حمایت خواهدنمود.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، محمد آخوندی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جلسه طرح رصد منطقه ۱۳ به ۸ طرح اصلی که شهردار منطقه ۱۳ درحال پیگیری آنست اشاره نمود و اظهار داشت: این طرح ها نشان میدهد مدیریت جدید منطقه ۱۳ به دنبال کارهای بزرگ و تحولی برای حل مشکلات اصلی مردم منطقه است و شورای شهر هم از این اقدامات تحولی در همه مناطق که مشکلات روزمره مردم را در کمترین زمان حل می کند حمایت خواهدنمود.
وی به طرح رصد و اهداف آن اشاره نمود و اضافه کرد: آشنایی و شناخت دقیق مشکلات مردم در محلات و منطقه های تهران از نزدیک، بودجه ریزی با مشارکت مردم، رفع نیازهای واقعی مردم، استفاده بهینه از منابع محدود و احساس مشارکت مردم در تصمیم گیریها از نتایج اجرای طرح رصد است.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه اشاره کرد: آزاد سازی فضاهای منطقه ۱۳برای مردم، حل مسائل مربوط به قطب گردشگری بوستان سرخه حصار، تعیین تکلیف پایانه جدید شرق، تاسیس کارخانه آسفالت و مجموعه پسماند و حل مشکل معارضین خیابان پیروزی و ساماندهی مجموعه بازار محله شهرستانی از برنامه های مهم منطقه ۱۳ است که کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از اجرای آنها در سال ۱۴۰۱ حمایت کامل خواهد داشت.
بنا براعلام روابط عمومی شورای شهر تهران، آخوندی همین طور بر تعیین پروژه های توسعه محلی برمبنای نیازهای واقعی مردم اصرار کرد و اظهار داشت: باید برای آن پروژه های توسعه محلی که درخواست مردم است و مشکلات آنها را حل می کند در سال ۱۴۰۱ بودجه مناسب اختصاص پیدا کند تا مردم نتیجه این طرح ها را در زندگی خود احساس کنند.1400/09/29
12:17:00
5.0 / 5
210
تگهای خبر: آسفالت , توسعه , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک