معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران عنوان كرد

تولید روزانه ۳۰۰ تن پسماند در میادین میوه و تره بار

تولید روزانه ۳۰۰ تن پسماند در میادین میوه و تره بار به گزارش مسکن گزین معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از برنامه ریزی برای تبدیل پسماند میادین میوه و تره بار به کود با ایده های نو، برنامه ریزی های سازمانی و استفاده از تجربه های موفق اطلاع داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، شادی مالکی - معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت تناژ و تبدیل پسماندهای سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران اظهار داشت: ما در سازمان مدیریت پسماند ۴ پهنه در نظر گرفتیم تا تمام ضایعات حجیم مانند سرشاخه ها و پسماند میادین میوه و تره بار را به این سایت ها منتقل و تبدیل نماییم.
معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان این مطلب که پیشتر سرشاخه ها و پسماند میادین میوه و تره بار به سایت دفع پسماند آرادکوه منتقل می شد، بیان نمود: سال قبل یکی از سایت های جمع آوری پسماند حجیم در منطقه ۱۸ تهران افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت و سال جاری هم سایت آبعلی را در دستور کار خود قرار دادیم و به دنبال ادامه همین مسیر در دیگر پهنه ها هستیم.
مالکی افزود: پسماند منتقل شده به کود گرانول تبدیل می شود و در اختیار مناطق و پیمانکاران جهت استفاده در فضای سبز قرار می گیرد.
وی در پاسخ به این سؤال که تناژ پسماند ساخته شده میادین میوه و تره بار در روز چه میزان است، اظهار داشت: هم اکنون میزان پسماند تولیدی میادین میوه و تره بار در روز عددی در حدود ۳۰۰ تن است.
معاون امور مناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اضافه کرد: از این تناژ پسماند ورودی از میادین میوه و تره بار (۳۰۰ تن در روز) ۲۰ تن آن در صنایع تبدیلی به کود مصرفی تبدیل می شود و ما در سازمان مدیریت پسماند به دنبال این هستیم که میزان تولید کود با استفاده از صنایع تبدیلی را افزایش دهیم.
مالکی افزود: در سازمان پسماند به دنبال این هستیم با ایده های نو، برنامه ریزی های سازمانی و استفاده از تجربه های موفق در حوزه تبدیل پسماند میادین میوه و تره بار به کود موفق عمل نماییم.
بنابر اعلام سایت شهر، وی در پاسخ به این سؤال که برنامه ای برای عرضه کود تولیدی به شهروندان هم از جانب سازمان مدیریت پسماند پیشبینی شده است یا خیر، اظهار داشت: به علت گسترده بودن فضای سبز شهر تهران هم اکنون میزان کود تولیدی در حد استفاده فضای سبز است و با افزایش ظرفیت تولید میتوان آنرا در اختیار شهروندان هم قرار داد.1400/08/28
22:25:31
5.0 / 5
219
تگهای خبر: بهره برداری , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک