نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاكید كرد

حضور ۲

حضور ۲ به گزارش مسکن گزین یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در این دوره از انتخابات نظام مهندسی کشور بحث اعمال قانون و تعارض منافع با جدیت دنبال شده که این امر منجر به گردش مدیریتی در نظام مهندسی و ارتقای جایگاه آن خواهد شد.


اقبال شاکری در گفت و گو با ایسنا ضمن اشاره به روند برگزاری انتخابات نظام مهندسی در استان ها و خصوصاً تهران، بیان نمود: انتخابات نظام مهندسی امسال بصورت کاملا الکترونیکی در تمام استان ها برگزار شده و امروز آخرین انتخابات برای سازمان نظام مهندسی استان تهران درحال برگزار شدن است. الحمدالله برمبنای اخبار واصله شاهد حضور قابل توجه اعضای نظام مهندسی در این انتخابات هستیم. تا این لحظه بیش از ۲/۵ برابر دوره گذشته در انتخابات شرکت کردند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: یکی از مباحثی که این دوره مورد توجه قرار گرفته اعمال قانون است که توسط دستگاههای نظارتی و هیات نظارت و مراجع استعلامی صورت گرفته است. بحث تعارض منافع بصورت جدی در کلیه استان ها پیگیری شده و این امر سبب شده که گردش مدیریتی در نظام مهندسی شکل گرفته و فضا برای دیگر اعضا فراهم گردد که بتوانند در ارتقای نظام مهندسی کشور کمک کنند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جا دارد از کوشش خوب وزیر راه و شهرسازی و همکارانشان در این دوره تشکر نماییم که شفاف و قاطعانه برای اعمال قانون کار کردند و بدون هیچ گونه انحرافی از موازین اهتمام کردند هیچ تبعیضی صورت نگیرد. از این بابت باید از وزارت راه و شهرسازی قدردانی نمود.
ایشان در ادامه تصریح کرد: امیدواریم خداوند کمک نماید و این انتخابات به زودی به پایان رسیده و دستاورد خوبی برای ارتقای نظام مهندسی به همراه داشته باشد. کمیسیون عمران مجلس نیز اساسا کمک لازم را در جهت ارتقای نظام مهندسی کشور خواهد داشت.
منبع:

1400/07/27
10:05:05
5.0 / 5
516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک