هوای قابل قبول تهران طی امروز

هوای قابل قبول تهران طی امروز بر مبنای پیشبینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت طی امروز (۱۸ مهرماه) در شرایط قابل قبول است اما با افزایش ترافیک شامگاهی، کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا برپایه پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه امروز یکشنبه (۱۸ مهرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از حاکمیت ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

کاهش تندی باد در خلال روز پراکندگی آلاینده ها را محدود خواهد نمود. این شرایط جوی تا اواخر وقت امروز (۱۸ مهرماه) تداوم خواهد یافت که همراه با افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و تجمع آلاینده ها خواهد شد ازاین رو کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

با عدم وزش باد مؤثر تا بامداد فردا (۱۹ مهرماه) و افزایش تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد و برقراری وضعیت نامطلوب کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال دارد. کاهش تدریجی تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود ازاین رو با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت دوشنبه همراه با ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد پیشبینی می شود.

به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۴ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۷ و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1400/07/18
11:55:17
5.0 / 5
228
تگهای خبر: امداد , راه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک