پاك فطرت خبرداد؛

طرح مجلس برای تشكیل وزارت حمل و نقل، لجستیك و ارتباطات

طرح مجلس برای تشكیل وزارت حمل و نقل، لجستیك و ارتباطات مسکن گزین: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از طرح نمایندگان برای تشکیل وزارت حمل و نقل، لجستیک و ارتباطات آگاهی داد.علیرضا پاک فطرت عضو کمیسیون عمران در گفتگو با خبرنگار مهر درباب طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: این طرح از طرف برخی از نمایندگان مجلس تهیه شده و هنوز در کمیسیون عمران مورد بررسی قرار نگرفته است.
نماینده مردم شیراز در مجلس ادغام وزارت راه و ترابری با وزارت مسکن و شهرسازی را اقدامی غلط خواند و اظهار داشت: وزارت راه و ترابری یکی از وزارتخانه های مهمست که می تواند در زمینه واردات و صادرات، ارزآوری خوبی را برای کشور داشته باشد اما متأسفانه به سبب این ادغام اشتباه در زمینه مسکن، حمل و نقل و شهرسازی گرفتار مشکلات اساسی هستیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه ادغام وزارت راه و شهرسازی در امتداد کاهش نیروی انسانی و یا ادارات به اهداف خود دست نیافته است، اشاره کرد: ۱۸ معاونت در این وزارتخانه وجود دارد که مدیریت آن کار سختی است. علاوه بر این نیروهای این وزارتخانه کاهش نیافته و حتی ادارات آن نیز بالا رفته است.
پاک فطرت گفت: مشکلات بخش مسکن طی سالهای قبل به شدت بالا رفته و نتوانستیم به اهداف برنامه در ساخت یک میلیون مسکن در سال دست پیدا نماییم و از این اهداف بسیار عقب هستیم.
وی، ساخت مسکن، نوسازی بافت های فرسوده را از اهداف مهم تفکیک وزارت راه و شهرسازی خواند.
وی اضافه کرد: تعدادی از نمایندگان معتقدند که وزارت ارتباطات باید به وزارت راه و ترابری اضافه شود و وزارتخانه حمل و نقل، لجستیک و ارتباطات تشکیل گردد. این طرح هنوز در کمیسیون عمران مورد بررسی نهایی قرار نگرفته و درحال درنوردیدن مراحل تدوین واعلام وصول است. عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: برای ادغام وزارت ارتباطات در وزارت حمل و نقل باید شرح وظایف این وزارتخانه بررسی شود.


منبع:

1400/04/29
12:31:43
5.0 / 5
297
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک