رئیس هیات مركزی نظارت بر انتخابات شوراها خبر داد

آخر رسیدگی به شكایات از نتایج انتخابات شوراها

آخر رسیدگی به شكایات از نتایج انتخابات شوراها به گزارش مسکن گزین رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور از آخر زمان بررسی شکایات مطروحه در مورد انتخابات شوراها در هیات عالی استان ها و جمع بندی نهایی گزارشات در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات تا ۳۱ تیرماه اطلاع داد.


حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با ایسنا، ضمن اشاره به فرایند بررسی شکایات وارده در مورد نتایج انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان نمود: روز گذشته آخرین فرصت قانونی هیات عالی نظارت استان ها برای رسیدگی به شکایات بود. تعداد معدودی درخواست ابطال نتایج انتخابات را داشتند که به هیات مرکزی ارسال شده است.
ایشان در ادامه اظهار نمود: ان شاءالله از روز شنبه در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات به شکایات واصله بر مبنای علل و مستندات و نظرات هیات عالی استان و نظرات بازرسان هیات مرکزی، رسیدگی می شود و در روز ۳۱ تیر هیات مرکزی، نظر نهایی خویش را در این حوزه اعلام خواهد نمود.
رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در ادامه خاطرنشان کرد: از شنبه آینده جلسات جمع بندی نهایی گزارشات در هیات مرکزی آغاز خواهد شد و آمار نهایی تا روز ۳۱ اعلام خواهد شد.
کاظمی اظهار داشت: بعد از طی این مرحله، شوراهای اسلامی در دور جدید به صورت رسمی از ۹ مرداد ماه کار خویش را آغاز خواهند کرد.
منبع:

1400/04/22
20:37:50
5.0 / 5
328
تگهای خبر: آمار , راه , روستا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک