سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری:

پروازهای عتبات از سر گرفته شد

پروازهای عتبات از سر گرفته شد به گزارش مسکن گزین سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: پروازهای شرکت های هواپیمایی عراقی با رعایت پروتکل های بهداشتی بین دو کشور در هفته جاری از سر گرفته شده و منعی برای صدور مجوز پرواز به عراق وجود ندارد.به گزارش مسکن گزین به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، محمدحسن ذیبخش اظهار نمود: بعد از انتشار ویروس کرونا، محدودیت های سفر در بعضی مسیرهای پروازی اعمال شد که پرواز ایران به عراق نیز مشمول این محدودیت ها قرار گرفت.
ذیبخش اشاره کرد: با توافقات صورت گرفته بین دو کشور قرار شد پرواز شرکت هواپیمایی عراقی در راه تهران- نجف- تهران و مشهد- نجف- مشهد از هفته جاری برقرار شود و هم اکنون محدودیتی برای صدور مجوز به شرکت های هواپیمایی ایرانی وجود ندارد.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این پرسش که «آیا هم اکنون امکان سفر هوایی برای مسافران عادی وجود دارد یا خیر؟»، اشاره کرد: قرار شد تا پروازهای شرکت های هواپیمایی این کشور به ایران از سر گرفته شود و ایرلاین های ایرانی نیز می توانند با دریافت مجوز در راه پروازی مذکور به جابه جایی مسافران اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: هم اکنون هفته ای دو پرواز از تهران و دو پرواز از مشهد به شهرهای نجف و بغداد برقرار است و اعزام و پذیرش مسافران مستلزم تأیید کشور عراق است.


منبع:

1399/11/27
21:37:44
0.0 / 5
1167
تگهای خبر: راه , مجوز , هواپیمایی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک