عملیات راه اندازی پاركینگ طبقاتی نیایش به نیمه راه رسید

عملیات راه اندازی پاركینگ طبقاتی نیایش به نیمه راه رسید مسکن گزین: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پیشرفت 50 درصدی عملیات اجرائی پروژه راه اندازی پارکینگ طبقاتی نیایش آگاهی داد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، صفا صبوری دیلمی ضمن اعلام خبر فوق اضافه کرد: اجرای ستون های میانی و شمع های پیرامونی سازه پارکینگ طبقاتی نیایش به پایان رسیده و عملیات راه اندازی تیر و دال طبقات در حال پیگیری است.
وی اجرای عملیات خاکبرداری، آرماتوربندی، بتن ریزی و قالب بندی در طبقات منفی ۵ و منفی ۶ را از دیگر جبهه های فعال کاری در این پروژه ذکر و افزود: آرماتوربندی و قالب بندی طبقه همکف که دارای کاربری تجاری خواهد بود نیز در دستور کار قرار دارد.
بگفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، پارکینگ طبقاتی نیایش سازه ای ۱۱ طبقه شامل ۹ طبقه پارکینگ در تراز منهای یک و ۲ طبقه تجاری در تراز مثبت یک است و طبقات ۹گانه پارکینگ در صورت تامین منابع مالی تا آخر سال آتی قابل بهره برداری خواهند بود.
طبق گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، با بهره برداری از این پروژه، فضای موردنیاز برای پارک بیش از ۱۲۰۰ دستگاه خودرو تامین شده و بدین سان امکان مراجعه کم دردسر شهروندان به پردیس سینمایی ملت، بوستان ملت و بیمارستان قلب شهید رجایی تسهیل خواهد شد.
منبع:

1399/11/26
12:28:42
0.0 / 5
1049
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک