اخطار مدیرعامل بهشت زهرا شرایط كرونا شكننده است، فریب آمار را نخورید

اخطار مدیرعامل بهشت زهرا شرایط كرونا شكننده است، فریب آمار را نخورید به گزارش مسکن گزین مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با تکیه بر اینکه شرایط کرونا شکننده است و نباید فریب آمار را خورد خطاب به شهروندان اخطار داد: با کوچکترین غفلت به شرایط سخت باز خواهیم گشت.


سعید خال در گفتگو با ایسنا، با تکیه بر سخنان وزیر بهداشت و سفارش های دکتر زالی رئیس ستاد کرونای تهران، اظهار داشت: شرایط آمار فوت کرونا در تهران دقیقاً شبیه اردیبهشت ماه است و در صورت کوچکترین غفلت و بی توجهی به سفارش ها و دستورالعمل های بهداشتی به شرایط سخت و بحرانی آبان ماه ۹۹ باز خواهیم گشت.
خال اضافه کرد: بخشی از رعایت پروتکل ها به شهروندان عزیزمان باز میگردد و بخشی هم به نهادها و مسؤلان ذیربط و پیشگیری از آزادسازیهای بی رویه باز میگردد..

وی با تکیه بر ادامه روند رعایت پروتکل ها و محدویت ها اضافه کرد: در صورت کوچترین غفلت از سوی مردم خدای ناکرده به شرایط سخت و غیر قابل تصور آبان ماه باز خواهیم گشت، بنابراین بایستی رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان در دستور کار قرار گیرد.

وی شرایط و اوضاع فعلی را شکننده خواند و اظهار داشت: نباید از یک سوراخ دوبار گزیده شویم و بر تمامی مسؤلان و دست اندرکاران و نهادهای مختلف است تا شرایط اطمینان بخش رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته و محدودیت ها را رعایت نمایند.

وی تصریح کرد: سفارش ما به شهروندان همچنان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک و رعایت سفارش های ستاد ملی کرونا است و تاکید می نماییم که نباید با شنیدن آمارهای کاهشی که می تواند موقتی باشد گرفتار بی تفاوتی نسبت به رعایت دستورالعمل ها شویم و جدی بودن خطر را فراموش نماییم.
منبع:

1399/10/29
17:32:33
0.0 / 5
1020
تگهای خبر: آمار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک