در ۷ ماه ابتدای امسال؛

مسافرت با قطار ۷۰ درصد كاهش پیدا كرد

مسافرت با قطار ۷۰ درصد كاهش پیدا كرد به گزارش مسكن گزین آمار نشان داده است در ۷ ماهه نخست سال جاری حدود ۵ میلیون نفر با قطار مسافرت كرده اند كه در مقایسه با مدت مشابه سالهای ۹۸ و ۹۷ به ترتیب كاهش ۶۷.۵ و ۷۰.۸ درصدی داشته است.به گزارش مسکن گزین به نقل از مهر، آمار انتشار یافته از جانب انجمن صنفی شرکتهای ریلی نشان داده است در ۷ ماهه نخست سال جاری حدود ۵ میلیون نفر (۴ میلیون و ۹۵۶ هزار نفر) با استفاده از حمل و نقل ریلی جابه جا شده اند.

به دلیل شرایط کرونایی و توقف سفرها در روزهای نوروز سال جاری و همینطور آغاز سفرهای ریلی با ۵۰ درصد ظرفیت قطارها از خرداد ماه (با مصوبه ستاد ملی کرونا)، تعداد سفرهای ریلی در ۷ ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سالهای گذشته با افت شدیدی روبرو شده است.
آمار انتشار یافته از جانب شرکت راه آهن نشان داده است در ۷ ماهه نخست سال گذشته، حدود ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر (۱۵ میلیون و ۲۹۱ هزار نفر) با قطار سفر کرده بودند که این رقم در مدت مشابه سال جاری ۶۷.۵ درصد کاهش داشته است.

تعداد مسافران ریلی در ۷ ماهه نخست سال ۹۷ هم حدود ۱۷ میلیون نفر (۱۶ میلیون و ۹۸۷ هزار نفر) بود که بر این اساس، تعداد مسافران ریلی هفت ماهه سال جاری نسبت به هفت ماهه ۹۷ کاهش ۷۰.۸ درصدی را نشان داده است.


1399/09/02
21:41:35
5.0 / 5
1525
تگهای خبر: آمار , حمل و نقل , راه , راه آهن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک