تداوم آلودگی هوای تهران

تداوم آلودگی هوای تهران به گزارش مسكن گزین برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس همراه با آسمان غبارآلود طی امروز و فردا (۲۳ و ۲۴ مهر ماه) در بیشتر مناطق پایتخت پیشبینی می شود.به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، بنا بر پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۲۳ مهر ماه) باعدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک صبحگاهی در بیشتر مناطق افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس همراه با آسمان غبارآلود خواهد شد.

با تداوم جو آرام و کاهش تندی باد طی روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و پیشبینی می شود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

در شامگاه امشب (۲۳ مهر ماه) هم با افزایش ترافیک بر غلظت آلاینده ها بخصوص ذرات معلق افزوده خواهد شد و احتمال می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش نسبی تندی باد در اولین ساعات فردا (۲۴مهر ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها کم می شود. هرچند همزمان با آغاز تردد خودرو ها مجدد با افزایش غلظت آلاینده ها روبه رو خواهیم شد و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس همراه با آسمان غبارآلود در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به تدریج طی روز از تندی باد کاسته خواهد شد و مشابه با روز گذشته تجمع غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت نامطلوب در مناطق پرتردد ادامه خواهد داشت همینطور پیشبینی می شود با تداوم شرایط پایدار جو تا اواخر وقت فردا (۲۴ مهر ماه) انباشت آلاینده ها همراه با افزایش ترافیک شامگاهی سبب برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق پایتخت شود.

به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۲۱ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۲۳ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است. در چنین شرایطی سفارش می شود مبتلایان به بیماری های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان فعالیتهای طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

منبع:

1399/07/23
23:39:06
5.0 / 5
1715
تگهای خبر: راه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک