مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تأكید كرد

تكنولوژی های جدید چاره معضلات پایتخت

تكنولوژی های جدید چاره معضلات پایتخت به گزارش مسكن گزین مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اظهار داشت: با بهره گیری از تكنولوژی های جدید می توان ظرفیت هایی را برای حل مسائل پایتخت ایجاد كرد.


به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا، سید علی مفاخریان با اشاره به نشست خود با مسئولان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اظهار نمود: امروزه رویکرد بازارها به سمت فعالیت در فضای مجازی تغییر کرده است. مشاغل مجازی می توانند خدمات شهری را تسهیل و خیلی از معضلات را رفع کنند اما هم اکنون متولی در شهر برای این امر وجود ندارد. شرکت ساماندهی می تواند با فراهم کردن زیرساختهای فناورانه، پل ارتباطی شهرداری با مجموعه شرکت های مجازی باشد.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل به برگزاری یک وبینار تخصصی جهت بررسی نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری اشاره نمود و اظهار داشت: بعضی از راهکارهای طرح شده در این وبینار، امکان کاهش یا رفع کامل آلودگی ها و عوامل مزاحمت بعضی از اصناف را فراهم نموده که با بهره گیری از آن، فعالیت آن واحدها در محدوده شهری با شرط اعمال روش فناورانه می تواند تثبیت شود.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، او در آخر اشاره کرد: شهرها، امروز برای حل مسائل خود به فناوری های منحصر به فرد نیاز دارند و باید این فرصت برای طرح و بررسی ایده ها فراهم گردد.
منبع:

1399/05/29
21:16:34
5.0 / 5
2247
تگهای خبر: تخصص , خدمات , راه , زیرساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک