برگزاری جمعه بازار پروانه در پارك شهر از هفته آینده

برگزاری جمعه بازار پروانه در پارك شهر از هفته آینده شهردار منطقه 12 از برگزاری موقت جمعه بازار «پروانه» در پارك شهر از هفته آینده آگاهی داد.


علی محمد سعادتی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار داشت: بر طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و همین طور بنا بر اعلام ستاد ملی کرونا جمعه بازار پروانه از هفته آینده می تواند فعالیت خودرا با تغییر مکان موقت برپا کند.
وی با بیان این که ستاد ملی کرونا موافقت کرده است که روز بازارها با رعایت پروتکل های خاص فعالیت خودرا می توانند آغاز کنند، اظهار داشت: همانطور که بارها تاکید کردیم پارکینگ پاساژ پروانه دارای مشکلات ایمنی گسترده ایست به شکلی که در چند سال اخیر سازمان آتش نشانی 27 مورد اخطار در مورد عدم ایمنی پارکینگ پاساژ پروانه به شهرداری منطقه ابلاغ کرده بود.
وی با بیان این که بهمن ماه مدت اعتبار قرارداد پیمانکار جمعه بازار پروانه و شهرداری به پایان رسید و باتوجه به افزایش فرسودگی و عدم ایمنی پارکینگ، نسبت به عدم تمدید قرارداد با پیمانکار اقدام کردیم و حالا وارد فاز مقاوم سازی پارکینگ پروانه شده ایم، اظهار داشت: 27 مورد اخطار در مورد یک پارکینگ پنج طبقه که مراجعه کننده زیادی داشت- به شکلی که تنها در روز جمعه بیش از 23 هزار نفر در این پارکینگ تردد می کنند - اخطار کمی نیست و تصور کنید حتی اگر یک حادثه کوچک رخ دهد چه اتفاقی بزرگتر و درد آور تر از پلاسکو و مسجد ارگ می توانست در این جمعه بازار رخ دهد.
شهردار منطقه 12 با اعلان اینکه شهرداری جمعه بازار پروانه را یک برند معروف در قلب تهران قدیم می داند و نسبت به حفظ آن اقدام خواهد کرد، اضافه کرد: به همین دلیل باتوجه به ابلاغیه و دستور العمل ستادملی کرونا بطور موقت جمعه بازار پروانه به ضلع غربی پارک شهر منتقل می شود و اهتمام داریم با نصب سازه های چادری و غیره فضای فاخر برای این پارک مهم شهر ایجاد نماییم.
سعادتی با تاکید بر اینکه این انتقال مکان جمعه بازار، موقتی خواهد بود اظهار داشت: بر طبق دستور العمل ستاد ملی باید میان هر غرفه سه و نیم تا چهار متر فاصله وجود داشته باشد که اجرای این پروتکل تنها در یک فضای گسترده باز همچون پارک شهر امکان پذیر بود.
وی در خاتمه اظهار داشت: از جمعه هفته آینده جمعه بازار پروانه در پارک شهر برپا خواهد شد و دستفروشان و کارآفرینان جمعه بازار می تواند برای دریافت غرف روزانه خود به آن جا مراجعه کنند و همین طور شهروندان نیز می تواند با استفاده راحت از مترو و اتوبوس به این مکان مراجعه کنند.1399/03/30
13:00:35
5.0 / 5
2722
تگهای خبر: غرفه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک