ابراز امیدواری شهرداری نسبت به تعامل مثبت با مجلس

ابراز امیدواری شهرداری نسبت به تعامل مثبت با مجلس به گزارش مسكن گزین كمتر از یك هفته از آغاز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می گذرد و در صورتی كه شهردار اسبق تهران بعنوان رئیس مجلس كار خویش را آغار كرده است، معاون پارلمانی شهرداری تهران امیدوار است تعامل مثبتی بین شهرداری و مجلس شكل بگیرد و قوانینی در جهت برآورده شدن انتظار شهروندان به تصویب برسد.به گزارش مسکن گزین به نقل از ایسنا داریوش قنبری درباره تعامل شهرداری و مجلس در دوره جدید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیدوارم که در دوره جدید تعامل مثبتی بین شهرداری و مجلس شکل بگیرد و با عنایت به این که برخی از نمایندگان مجلس، سوابق حضور در شهرداری و عضویت در شورای شهر را داشتند به شکلی دغدغه شهرداری ها را هم دارند و انتظار می رود که مجلس جدید به شکلی در ارتباط با حل مسائل مربوط به شهرداری کوشاتر باشد.

قنبری با اشاره به اینکه حالا طرح و یا لایحه ای مربوط به شهرداری در دستور کار مجلس وجود ندارد، اظهارکرد: می توان طرح هایی را از راه مجلس تدوین و یا لوایحی را از جانب دولت در زمینه مسائل و مشکلات در حوزه شهری روانه مجلس کرد.

معاون شهردار تهران در ادامه اظهار داشت: توسعه حمل و نقل عمومی و مترو احتیاج به مساعدت ویژه دارد. با عنایت به مشکلاتی که در این بخش وجود دارد و درآمدهای شهرداری هم به اندازه ای نیست که بتواند به تنهایی این مشکلات را حل کند، همکاری مجلس و دولت در این امر بسیار ضروریست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر قنبری در انتها اظهارکرد: مبحث حمل و نقل یک مسئله حاکمیتی است و انتظار داریم که قوانینی به تصویب برسد که مساعدت بیشتری به شهرداری ها در زمینه حمل و نقل عمومی بکند و انتظار شهروندان در این حوزه برآورده شود. برآورده شدن انتظار شهروندان مستلزم توجه دولت و مجلس است.
1399/03/14
22:08:01
5.0 / 5
2521
تگهای خبر: توسعه , حمل و نقل , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک