مدیركل فرودگاه مهرآباد:

هواپیمای فلایت چك در مهرآباد دارای آشیانه اختصاصی می شود

هواپیمای فلایت چك در مهرآباد دارای آشیانه اختصاصی می شود به گزارش مسكن گزین عضو هیئت مدیره شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از پیشرفت بیشتر از ۴۰ درصدی پروژه راه اندازی آشیانه فلایت چك در فرودگاه مهرآباد اطلاع داد.به گزارش مسکن گزین به نقل از فرودگاه مهرآباد؛ ابراهیم مرادی از پیشرفت بیشتر از ۴۰ درصدی پروژه راه اندازی آشیانه فلایت چک در این فرودگاه اطلاع داد و اظهار داشت: این پروژه نیمه اول سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.
وی اضافه کرد: این پروژه در نیمه دوم سال ۹۸ با مساحت بیشتر از ۸۷۵ مترمربع و محوطه سازی مقابل آشیانه ۵۰۰ مترمربع و ساختمان اداری آن به مساحت ۵۲۰ مترمربع آغاز با عنایت به موقعیت خاص این پروژه با رفع موانع مراحل راه اندازی آن انجام شد.
مدیرکل فرودگاه مهرآباد افزود: نظارت بر اجرای این پروژه در اردیبهشت ماه به فرودگاه مهرآباد واگذار شد و واحد مهندسی ساختمان این فرودگاه در کلیه امور ساخت و نقشه ها ورود کرد.
عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با تاکید بر تسریع در اجرای این پروژه بزرگ اظهار داشت: انجام پروژه می تواند همراه با صرفه جویی و ایمنی این هواپیما دستاورد مهمی برای شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران باشد.

1399/02/25
15:00:19
5.0 / 5
2617
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک