عصر امروز و با حضور نیروهای سازمان پسماند؛

محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود

محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود به گزارش مسكن گزین مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به انتشار ویدئویی در فضای مجازی درباره تجمع تعداد قابل توجهی از معتادان در میدان شوش و مراوده آنان بدون رعایت هیچ یك از نكات ایمنی، اظهار داشت: محدوده میدان شوش ضدعفونی می شود.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا صدرالدین علیپور در این زمینه اظهار داشت: اخیرا ویدئویی در فضای مجازی منتشر گردید كه نشان میدهد از ساعات پایانی شب تا حوالی بامداد تعداد قابل توجهی از معتادان در میدان شوش حضور دارند و بدون رعایت هیچ یك از نكات ایمنی برای جلوگیری از انتشار ویروس كرونا با یكدیگر مراوده دارند.

وی افزود: از آن جا كه هرگونه تجمع افراد بدون در نظر گرفتن نكات بهداشتی به طور قطع می تواند منجر به انتشار ویروس كرونا شود، سازمان مدیریت پسماند عصر امروز، با استفاده از ۱۵ دستگاه واترجت هر یك با ظرفیت ۱۰۰۰ لیتر و با حضور ۵۰ نیروی سازمان محدوده میدان شوش را ضدعفونی خواهدنمود.

طبق گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران وی اظهار داشت: این اقدام در امتداد پاكسازی محیط و كاهش احتمال انتقال ویروس به افراد حاضر در میدان و به دنبال آن سایر شهروندان انجام می شود.
منبع:

1399/01/15
22:18:42
5.0 / 5
3168
تگهای خبر: امداد , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک