یك مقام مسئول بانكی:

وام انبوه سازان 250 میلیون تومان شده است نه وام خرید مسكن

وام انبوه سازان 250 میلیون تومان شده است نه وام خرید مسكن به گزارش مسكن گزین مدیر امور اعتباری بانك عامل بخش مسكن اظهار داشت: تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد به سازندگان حرفه ای در تهران ۲۵۰ میلیون تومان خواهد بود.به گزارش مسكن گزین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری از افزایش سقف تسهیلات انبوه سازان به رقم ۲۵۰ میلیون تومان در تهران اطلاع داد و اظهار داشت: تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد به سازندگان حرفه ای در صورت استفاده از فناوری نوین و كاهش مصرف انرژی، ۲۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.
وی اضافه كرد: این تسهیلات (در صورت رعایت فناوری های نوین) در مراكز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۲۲۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۱۸۰ میلیون تومان است.
این مقام مسئول در بانك عامل بخش مسكن سقف تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد را برای سازندگان حرفه ای در تهران (بدون رعایت فناوری های نوین) ۲۰۰ میلیون تومان، مراكز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۱۷۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۱۴۰ میلیون تومان برشمرد.
علمداری همینطور سقف تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد را به شكل عادی (بساز و بفروش ها) در تهران ۷۰ میلیون تومان، مراكز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۶۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۵۰ میلیون تومان اعلام نمود.

1399/01/08
14:17:40
5.0 / 5
3637
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , خرید مسكن , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک