مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور خبر داد

حذف سهمیه سوخت تاكسی های فاقد پروانه از اول اسفند

حذف سهمیه سوخت تاكسی های فاقد پروانه از اول اسفند مسكن گزین: مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور از حذف سهمیه سوخت تاكسی های فاقد پروانه از اول اسفند آگاهی داد.


مرتضی ضامنی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهاركرد: هیئت وزیران طی مصوبه ای به مجموعه وزارت كشور تكلیف كرده تا تاكسی های غیر فعال به خصوص در كلان شهرها را شناسایی كند و پیرو این مصوبه اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور، سامانه جامع ناوگان تاكسیرانی را راه اندازی نمود تا پروسه صدور پروانه در شهرهای مختلف به صورت برخط در این سامانه گزارش شود.
وی اظهار داشت: باتوجه به اجرای طرح سهمیه بندی سوخت و اهداف تعریف شده در این طرح در خصوص ارائه سهمیه سوخت به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری، بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق رانندگان فعال در این عرصه، طرح حذف سهمیه سوخت ناوگان فاقد پروانه به كار گروه مربوطه داده شد و این پیشنهاد به تصویب كارگروه رسید.
مدیر عامل اتحادیه تاكسیرانی های شهری كشور اضافه كرد: پیرو این مصوبه، تاكسی های فاقد پروانه تا 30 بهمن فرصت دارند تا نسبت به دریافت و یا تمدید پروانه خود اقدام نمایند، در غیر اینصورت در گام نخست از اول اسفند ماه سهمیه سوخت عمومی این گروه از ناوگان حذف خواهد شد.
ضامنی درانتها اشاره كرد: پروانه تاكسیرانی معتبر با استناد به قوانین و ضوابط حاكم بر تاكسیرانی شرط اصلی برای فعالیت و تردد تاكسی در سطح شهرها و همین طور دریافت هرگونه خدمات اداری از طرف سازمان های تاكسیرانی به شمار می آید و تاكسیرانان باید درباب تاریخ انقضاء پروانه تاكسیرانی خود دقت و اهتمام ورزند.
منبع:

1398/11/05
23:10:47
5.0 / 5
4120
تگهای خبر: حمل و نقل , خدمات , راه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک