سالاری اعلام كرد:

تذكر به حناچی در مورد صدور اعلام عوارض دستی در بعضی مناطق

تذكر به حناچی در مورد صدور اعلام عوارض دستی در بعضی مناطق به گزارش مسكن گزین رئیس كمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران اعلام نمود كه همچنان در مناطق فرم های اعلام عوارض دستی صادر می شود كه این مساله سبب ایجاد رانت و فساد می شود.


به گزارش مسكن گزین به نقل از ایسنا، محمد سالاری بامداد امروز در تذكر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه قرار بود تذكراتی كه اعضای شورا به شهردار می دهند بررسی شود تا پاسخی كه به ما داده می شود مستدل باشد، اظهار داشت: چندی قبل من به شهردار تهران تذكر دادم كه هنوز در فرآیند صدور پروانه به خصوص گواهی های ساختمانی فیش های دستی اعلام عوارض صادر می شود و این عدم اعلام سیستمی یعنی فساد، بی عدالتی و رانت در شهرداری است كه این روند در سطح تمام مناطق وجود دارد؛ اما شهردار تهران صرفا یك پاسخ كوتاه دادند و گفتند كه این مورد در حال بررسی است؛ در حالیكه این مساله با یك دستور حل می شود.
وی خطاب به حناچی خاطرنشان كرد: اینجا جایی است كه شما باید تصمیم جسورانه بگیرید و این تصمیم هیچ نیازی به سرمایه و بودجه ندارد و اختیارش را هم دارید.
سالاری اضافه كرد: علاوه بر این من چند تذكر دیگر هم داده بودم كه پاسخ ها مستدل نبود كه یك نمونه آن تخلفات پالادیوم است. در حالیكه شهردار تهران می تواند همین امروز با یك دستور به همه مناطق اعلام نماید كه فرم های اعلام عوارض باید سیستمی و بر مبنای مصوبات صادر شود اما پاسخ ها مستدل نیست.1398/10/10
12:48:59
5.0 / 5
4804
تگهای خبر: امداد , شهرسازی , معماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
مسکن گزین - MaskanGozin
maskangozin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسكن گزین محفوظ است

مسكن گزین

جستجوی املاک